30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zjevení v Hospodářských novinách  (Přečteno 3816 krát)

nova_zalozka

  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Zjevení v Hospodářských novinách
« kdy: 21 Března 2015, 13:24:59 »



Pro mě úplné zjevení ve smyslu uveřejnění takového článku v příloze Hospodářských novin...

https://www.dropbox.com/s/nasy1tgay96kxao/photo%2021.03.15%2013%2017%2028.jpg?dl=0
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Zjevení v Hospodářských novinách
« Odpověď #1 kdy: 21 Března 2015, 17:39:49 »

Když byl kolega v USA, tak si pak taky pochvaloval hlavně to odbočení vpravo na červenou.
IP zaznamenána

nova_zalozka

  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re:Zjevení v Hospodářských novinách
« Odpověď #2 kdy: 21 Března 2015, 18:18:01 »

Když byl kolega v USA, tak si pak taky pochvaloval hlavně to odbočení vpravo na červenou.

Mě to překvapilo myslím někde u Görlitzu v Německu, teda jako ve smyslu pevné zelené šipky u klasickýho semaforu. Holt někde to jde, vždyť co jinýho to je, než odbočení doprava z vedlejší silnice na hlavní. Přednost dáváme a divný nám to nepříjde.
IP zaznamenána

Pavelpu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 149
    • Zobrazit profil
Re:Zjevení v Hospodářských novinách
« Odpověď #3 kdy: 21 Března 2015, 22:15:24 »

Když byl kolega v USA, tak si pak taky pochvaloval hlavně to odbočení vpravo na červenou.

Mě to překvapilo myslím někde u Görlitzu v Německu, teda jako ve smyslu pevné zelené šipky u klasickýho semaforu. Holt někde to jde, vždyť co jinýho to je, než odbočení doprava z vedlejší silnice na hlavní. Přednost dáváme a divný nám to nepříjde.
Tyhle šipky byly běžné v DDR, ale teď už se v Reichu často nevidí.
IP zaznamenána