30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Policie našla recept, jak „třicítkářům“ zatrhnout blokování dopravy v Praze  (Přečteno 7518 krát)

yyz9a1

  • Příspěvků: 259
    • Zobrazit profil

https://www.novinky.cz/clanek/krimi-takhle-ne-na-chodnik-policie-nasla-recept-jak-tricitkarum-zatrhnout-blokovani-dopravy-v-praze-40433147

že by konešně inteligentní fízl?
Popravdě řešeno, ono i 100 lidí je málo na to, aby jim to dávalo právo blokovat silnici. Ještě pochopím, že demostrace 10 000 lidí se nedá přesunout bez omezení dopravy, ale skupiny stovky lidí v Praze po chodníku chodí denně (stačí když se na konečné vysype metro) a není důvod kvůli nim omezovat dopravu na silnici (pokud tím důvodem není někoho nasrat).
IP zaznamenána

cocomoon

  • Příspěvků: 1 002
    • Zobrazit profil

Ono, by to mohl zarazit už rovnou magistrát, podle mě. Jen na to nemá koule.

On totiž při povolování demonstrace má právo změnit trasu pochodu.
Ústavní právo na schromažďování jim nikdo nezakáže. Jen prostě nebudou moci blokovat dopravu.

Argumenty jsou jasné.
1. Promenádovat se po ulici není bezpečné.
2. Je k tomu potřeba daleko více policistů, kteří na to budou dohlížet.
3. Dojde k omezení práva na pohyb ostatních lidí.
4. Vytvářet kolony vozidel je přesně v rozporu s ekologií.
5. Kolony můžou ohrozit něčí život, když třeba někde nedojede zdravotnická pomoc včas.

IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil

Je to k smichu, stat si neumi poradit s par blbeckama co dela pravidelne problemy.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil

Spojil bych to s tímto:

https://www.30kmh.cz/index.php?topic=12494

EDIT: A rovnou přidám, byť jsem si to psal k jinému účelu. Ve StandaTV byla "štěkna" z Poslední Generace. Snad bude časem něco málo na YT, nicméně, zaujatě to byla taková ta klasika. My sice nemáme nápad, jak to udělat a zhodnotit, kde jaká rychlost má být, od toho jsou politici a odborníci, ale to, že politici a odbornící vyhodnotili jako vhodné mít v Praze v základu 50tku s výjimkami na 20/30 je jistě špatně. Špatně by asi bylo i to, že by byla v základu 30tka a tam, kde je teď v základu 50 a byla by výjimka na 50, ač by to řekli ti politici a odborníci, kteří by to měli řešit, protože my to exaktně nevíme zhodnotit. Další klasika, že pokud má někdo jiný názor, než my, tak tomu nerozumí, případně se nám mu to nedaří vysvětlit, ale není pravdou, že co my prosazujeme je prostě špatně a pravdu mají ti druzí, protože to chápou a rozumí tomu. Referendum o rychlosti jenom v případě, že budou všichni informováni, ale takovým způsobem, že jejich názor bude pro nás přijatelný a tedy, že 30km/h je správný základ pro většinu míst, jinak referendum není vhodné, protože nejsou voliči správně informováni. Jít příkladem, když mě nikdo nevidí (látání si někam, ač chci ostatní takto omezit)? To je přece zbytečné, nám jde o to aby to dělali ostatní, ne my. Na a nakonec, pokud někdo vypouští SUVčkám pneu (to dělají ti druzí), protože jsou dle něj velké, zbytečně, nebezpečné, je to frustrát, ale pokud někdo zablokuje magistrálu kvůli svému 30km/h přesvědčení, tak je to v pohodě a prudce racionální. Neboli ve zkratce, chceme změny protože prostě proto, chceme si dokázat, že umíme něco změnit, že nás berou vážně, i kdyby to bylo horší, než teď.
« Poslední změna: 31 Května 2023, 14:26:22 od swenak »
IP zaznamenána

Hugo

  • Příspěvků: 915
    • Zobrazit profil

Takže až pojede zájezd (autobus 54-70 míst) z Třešňové do Prahy za kulturou, tak to předem nahlásit jako demonstraci a můžou vesele v houfu po silnici s fízl ochranou.
A to se vyplatí.
IP zaznamenána

plešoun

  • Příspěvků: 193
    • Zobrazit profil

Je to k smichu, stat si neumi poradit s par blbeckama co dela pravidelne problemy.

neumí... nebo nechce? ;)
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 738
    • Zobrazit profil

nechce, v pze je stejná banda jako v jiných městech v evropě, lemplové na úřadech jsou vesměs levičáci a zelený, tedy nelze nic čekat
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil

poslední - úspěšný - pokus o vykopání venkovana z magistrátu, pohořel na "přání" premiéra, mít 5tikolu "všude"
pražané dali jasně najevo, co si o Hřibovi s Čižinským myslí...

bohužel, rozkaz, zněl jasně
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil

Zde je odkaz na část rozhovoru s tou "štěknou" jménem Veronika Holcnerová: https://youtu.be/WhoUNajIwNw
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil

A další část s tou štěknou. https://youtu.be/P4hO5uNjlME
IP zaznamenána

yyz9a1

  • Příspěvků: 259
    • Zobrazit profil

Jsem zvědav jak se policie popasuje s případným TO, pokud ho dotyční kreténi budou mít tu drzost podat:
https://echo24.cz/a/HeJjY/zpravy-domov-ridic-pruvod-30-km-praha-demonstranti-blokada

Podle mého názoru bude stačit, s ohledem na až agresivní způsob, jakým se jej pokoušeli zastavit, pokud řidič prohlásí že se bál o své zdraví a život protože to vypadalo že ho ta lůza vyráhne z auta a zlyčuje, pokud zastaví. Proto se pokusil z místa napadení odjet

IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil

Zrovna na to koukám, nějak se jim to tam zvrtnulo a nějak to je v rozporu s kecy té štěkny.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 863
    • Zobrazit profil

Už jsem jim to psal i na stránky a pořád nic :( Mohli by prosím přijet do Olomouce? Já je tady MOC rád uvítám... Feri to tady na Moravě taky zkusil :-)
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil

Priznam se, prodlouzili mi zivot o nejaky ten mesic, fakt dloooouho jsem se tak nenasmal. Doporucuju.

https://twitter.com/MarieS345/status/1680093066093289472?s=20
IP zaznamenána