30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Všeobecná plná moc  (Přečteno 792 krát)

Re

  • Příspěvků: 114
    • Zobrazit profil
Všeobecná plná moc
« kdy: 15 Března 2023, 09:21:46 »

Dobrý den,
potřebuju zmocnit syna ke všemu co se jakkoli týká mé osoby a veškerého mého majetku, prostě generální univerzální všeobecnou plnou moc. Sesmolil jsem podle nějakých vzorů následující:

... uděluji plnou moc k tomu, aby mne v plném a neomezeném rozsahu zastupoval ve všech věcech a při jednání s úřady, orgány státní správy a orgány místní samosprávy, právnickými a fyzickými osobami, vůči úřadům, státním orgánům a orgánům místní samosprávy, právnickým i fyzickým osobám, zejména:
- činil mým jménem veškeré úkony, včetně úkonů písemných
- podával návrhy a žádosti
- přijímal veškeré doručované písemnosti
- podával řádné i mimořádné opravné prostředky při správních, soudních či jiných řízeních a vzdával se jich
- přijímal plnění nároků, jejich přijetí potvrzoval a případně neplněné nároky vymáhal
- uznával uplatněné nároky, případně se nároků vzdával a uzavíral smíry
V rámci této plné moci je Zmocněnec výslovně oprávněn činit veškeré právní úkony a zastupovat mne ve všech věcech týkajících se veškerého mého movitého i nemovitého majetku, včetně jeho prodeje, uzavírání smluvních závazků a přijímání peněžních plnění z nich vyplývajících.
Tato plná moc se uděluje na dobu neurčitou.

nevím zda je dobré formulovat to co nejpodrobněji, nebo naopak co nejstručněji... něco jako "...zplnomocňuji ke všem právním úkonům které bych mohl (jsem oprávněn...) činit osobně..."
Moc děkuju za Vaše případné názory a připomínky
« Poslední změna: 15 Března 2023, 12:07:19 od Re »
IP zaznamenána