30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Fízlové navštívili školku  (Přečteno 2038 krát)

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:Fízlové navštívili školku
« Odpověď #1 kdy: 02 Března 2023, 15:03:53 »

"krajský policejní ředitel přijal opatření, aby k podobnému incidentu v budoucnu již nemohlo dojít."

To opatření by mne zajímalo.
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 651
    • Zobrazit profil
Re:Fízlové navštívili školku
« Odpověď #2 kdy: 02 Března 2023, 15:39:59 »

mě by spíše zajímalo, kdy těm šmejdům někdo zatrhne jejich obligátní "pod dobu šetření se nebudeme vyjadřovat".
IP zaznamenána

cocomoon

  • Příspěvků: 1 002
    • Zobrazit profil
Re:Fízlové navštívili školku
« Odpověď #3 kdy: 02 Března 2023, 17:41:49 »

Jo, profesionál, to se pozná.

To opatření by mě taky zajímalo.

Bratři mají taky své eso.

Citace
51letý zkušený instruktor postřelil 20letou Michaelu, studentku prvního ročníku

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-policejni-instruktor-na-slovensku-postrelil-studentku-40424553
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil
Re:Fízlové navštívili školku
« Odpověď #4 kdy: 02 Března 2023, 18:29:16 »

Tak toho debila bych opravdu chtel videt.

Děti byly v místnosti, kde výstřel zazněl, podle Dolejšové ale nebyly v bezprostřední blízkosti a rovněž neměly být v ohrožení.

Dolejsova bude asi taky pekna trubka a presstituti opet nezklamali. V podstate se nic vazneho nestalo. Neuveritelne.
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 476
    • Zobrazit profil
Re:Fízlové navštívili školku
« Odpověď #5 kdy: 02 Března 2023, 20:58:22 »

No, to muselo být dobrý vemeno. Je klika, že mu nějaké zvídavé dítko tu bouchačku nešvihlo. Vůbec bych se nedivil.

Za svého 4 letého pedagogické působení jsem několikrát dozíral na osmáky nebo deváťáky při hodnotné a poučné besedě s městskou policií, jež se konala pro celý druhý stupeň každé pololetí v tělocvičně. Paradoxně i ti největší lotři z osmičky a devítky by se raději učili fyziku  nebo chemii, než poslouchali poloopice.
 Někteří sígři však v besedě viděli velikou příležitost, jak si napravit pošramocenou reputaci u učitele. Do tělocvičny způsobně bez remcaní napochodovali vybaveni versatilkou a pomerančovou kůrou a snažili se zaujmout co nejvýhodnější palebné pozice. Každý platný zásah se počítal a mohl znamenat velké výhody při výběru otázky při zkoušení a sem tam přimhouření oka při nějakém průšvihu.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Fízlové navštívili školku
« Odpověď #6 kdy: 02 Března 2023, 21:22:59 »

tak takový pedagog si zvýšení platu zaslouží !
IP zaznamenána

Quick

  • Příspěvků: 171
    • Zobrazit profil
Re:Fízlové navštívili školku
« Odpověď #7 kdy: 03 Března 2023, 07:41:57 »

Výborné, doporučím manželke, aby týmto spôsobom motivovala grázlov, čím by si u nej mohli šplhnúť, keď sa im nabudúce naserú fízli... ehm, pardón, strážnici MP do školy.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Fízlové navštívili školku
« Odpověď #8 kdy: 03 Března 2023, 09:26:54 »

mě by spíše zajímalo, kdy těm šmejdům někdo zatrhne jejich obligátní "pod dobu šetření se nebudeme vyjadřovat".
To mi přijde celkem rozumné zjistit jak se co přesně stalo, než vypouštět sračky do novin. Stejně jako v jakémkoli šetření čehokoli. Spíš by mě zajímalo kdo a proč vodí fízly do školky a ukazuje je dětem.
V naší školce se učitelky akorát ptaly, kdo má nějaké zajímavé (pro děti atraktivní) povolání, kam by se dala případně udělat exkurze, ale fízlárnu tím určitě nemyslely.
IP zaznamenána

Grave

  • Příspěvků: 266
    • Zobrazit profil
Re:Fízlové navštívili školku
« Odpověď #9 kdy: 03 Března 2023, 09:52:50 »


"krajský policejní ředitel přijal opatření, aby k podobnému incidentu v budoucnu již nemohlo dojít."

Oni opravdu do MŠ chodí s ostrejma?
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Fízlové navštívili školku
« Odpověď #10 kdy: 03 Března 2023, 09:59:23 »

Oni opravdu do MŠ chodí s ostrejma?
Byl jste někdy mezi předškoláky s posledního ročníku? Se divím, že tam nešli ve dvou.
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 250
    • Zobrazit profil
Re:Fízlové navštívili školku
« Odpověď #11 kdy: 03 Března 2023, 11:26:12 »

...Spíš by mě zajímalo kdo a proč vodí fízly do školky a ukazuje je dětem...
Ve školce jsem je nezažil, musím to zaklepat, ale mrkněte se do výroční zprávy téměř jakékoli základky, vždy je tam několik stránek o tom, jaké "akce zorganizovali" a toto jsou prostě body zadarmo, je to smutné, ale je to tak.
Na jedné základce jsem poprosil, aby mě o takových akcích informovali předem, že se vždy rozhodneme, zda se jich potomek zúčastní. Asi si umíte představit, jak učitelka hleděla. Na druhé základce je informování o takových věcech automatické a je samozřejmě možnost se nezúčastnit.
Na gymplu mají takový bizár, že před podáním přihlášek na VŠ policie čtvrťákům ve škole prezentuje možnosti uplatnění u nich. Krajská policie má na tyto prezentace vyčleněné lidi i bych někde našel vyfocený služebák (toyota proace verso) polepený touto tématikou.
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 651
    • Zobrazit profil
Re:Fízlové navštívili školku
« Odpověď #12 kdy: 03 Března 2023, 11:49:19 »

https://cnn.iprima.cz/detaily-206441?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

Citace: "Děti byly v místnosti, kde výstřel zazněl, ale nebyly v bezprostřední blízkosti a nebyly tak v žádném ohrožení,“ doplnila policejní mluvčí Marie Šafářová".
To je z úst policejní mluvčí zajímavé sdělení. Asi stačí poodstoupit z bezprostřední blízkosti a člověk je rázem v bezpečí.  Zaplétají se do toho čím dál více.....
IP zaznamenána

cocomoon

  • Příspěvků: 1 002
    • Zobrazit profil
Re:Fízlové navštívili školku
« Odpověď #13 kdy: 03 Března 2023, 11:56:14 »

Podle mě je to úplná blbost, co ta mluvčí tvrdí.
Pokud jsem v místnosti, kde dojde k nechtěnému výstřelu, tak jsem prostě ohrožený. Hlavně pokud je v místnosti více lidí, tak se zvyšuje pravděpodobnost, že to někdo koupí.

Vůbec netuším proč se zbraní manipuloval. Pokud jí ukazovali děckám, tak si jí měl vybít ještě před vstupem do školky.
Pokud jí měl vybitou a znova jí nabíjel, tak si to měl nechat až bude ze školky venku.
Pokud jí ukazoval děckám s nábojem v komoře, tak by měl jít na hodinu.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Fízlové navštívili školku
« Odpověď #14 kdy: 03 Března 2023, 11:58:04 »

"„Důležité je, jak budou reagovat lidé kolem dětí. Pokud vytvoří klidnou atmosféru, budou to děti schopny zvládnout bez následků,“ uvedla Mrkvicová. Dodala také, že děti jsou malé a neuvědomovaly si závažnost ohrožení. „Podstatné je zdůraznit, že se nic nestalo a že všechno dobře dopadlo,“ doplnila psycholožka."

Tak tohle byl Pepíčku fízl. Když se od nich budeš držet v životě co nejdál, prožiješ šťastný život. A teď jdi spinkat, jdeme si teď v noci s ostatními tatínky a tohle dekou promluvit s ředitelem školky.
IP zaznamenána