30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Žádost o pořízení kopie spisu podle InfZ  (Přečteno 6825 krát)

Svobodný Ovčan!

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 269
    • Zobrazit profil
Žádost o pořízení kopie spisu podle InfZ
« kdy: 10 Března 2015, 15:06:15 »

Pátral jsem kde se dalo ale nikde jsem se nedočetl kolikrát za dobu projednávání přestupku mohu zažádat o kopii spisu dle zákona 106/99?

Dík
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 075
    • Zobrazit profil
Re:Žádost o pořízení kopie spisu podle InfZ
« Odpověď #1 kdy: 10 Března 2015, 16:13:50 »

Podle mého to není nijak omezeno. Některé úřady poskytnuté informace zveřejňují (viz třeba https://moap.ostrava.cz/cs/radnice/povinne-zverejnovane-informace/povinne-zverejnovane-informace/i.-povinne-zverejnovane-informace-organu-verejne-spravy/18.-odpovedi-na-zadosti-o-informace-podle-zakona-c.-106-1999-sb/poskytnute-informace-2014) a pak jim stačí poslat tazateli odkaz na místo zveřejnění.
IP zaznamenána

Svobodný Ovčan!

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 269
    • Zobrazit profil
Re:Žádost o pořízení kopie spisu podle InfZ
« Odpověď #2 kdy: 10 Března 2015, 16:17:42 »

no konkrétně mi jde o to že jestli když pošlu odpověď správnímu úřadu ať už odpor, přiznání nebo cokoliv jiného jestli mohu hned po té zaslat žádost o info dle 106/99?

IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Žádost o pořízení kopie spisu podle InfZ
« Odpověď #3 kdy: 10 Března 2015, 16:33:14 »

no konkrétně mi jde o to že jestli když pošlu odpověď správnímu úřadu ať už odpor, přiznání nebo cokoliv jiného jestli mohu hned po té zaslat žádost o info dle 106/99?

Já myslím že je to ve chvíli, kdy je už zahájeno SŘ a máte číslo jednací. Ve chvíli, kdy jste pouze předvolán podat vysvětlení to ještě asi nejde. Co se týče podání odporu, tak pokud vám přijde rozhodnutí je logicky SŘ zahájeno, tak můžete ihned žádat o spis dle 106 a odpor (blanketní) podáte logicky až poslední den lhůty.
IP zaznamenána