30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Odpustek Dobříš za rychlost  (Přečteno 1182 krát)

Macek

  • Příspěvků: 64
    • Zobrazit profil
Odpustek Dobříš za rychlost
« kdy: 04 Února 2023, 06:01:42 »

...udán Helmut včetně doručovací adesy v ČR, úřad se domáhá doplnění adresy v SRN, ač v udání bylo jednoznačně uvedeno přechodné bydliště (doručovací adresa). Adresa v německu byla náhodně vygenerována...
Orgán mi poslal:

Oznámenému řidiči bylo zasláno předvolání k podání vysvětlení, avšak písemnost se vrátila se sdělením, že se jedná o nedostatečnou
adresu.
Správní orgán Vás tedy vyzývá, abyste nám ve lhůtě 5 (pěti) dnů od doručení této písemnosti sdělil úplnou a přesnou adresu trvalého bydliště oznámeného řidiče.

Tak mě napadá, teď asi jen aby sám Helmut napsal na úřad, že je na té české adrese a že se přiznává ke speedingu?

P.S. Helmut navíc speedoval na stejném místě tam i zpět v průběhu jednoho dne... :o
Ke sloučení přestupku zatím nedošlo, chtějí doplit adresu jen v jednom případě...

IP zaznamenána

Macek

  • Příspěvků: 64
    • Zobrazit profil
Re:Odpustek Dobříš za rychlost
« Odpověď #1 kdy: 08 Února 2023, 18:04:07 »

...ještě mě napadá, pokud by se Helmut sám neozval a nechal bych to vyhnít, dá se ouřada v následném odvolání popohánět k odpovědnosti za to, že neobeslal Helmuta na ČR doručovací adresu? Jako že neprojevil parazit dostatek snahy o dostižení udaného Helmuta?
IP zaznamenána