30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Úřednice z odboru dopravy MHMP s kočárkem v autobusu  (Přečteno 4099 krát)

Paulie86

  • Příspěvků: 233
    • Zobrazit profil
Úřednice z odboru dopravy MHMP s kočárkem v autobusu
« kdy: 01 Února 2023, 19:12:12 »

https://www.idnes.cz/praha/zpravy/ridic-busu-zena-s-kocarkem-policie-video.A230201_094353_praha-zpravy_juan

Tahle uřvaná hysterická dáma, která požaduje po řidiči MHD umožnění porušování přepravního řádu, protože se jí to zrovna hodí, je podle jiných zdrojů úřednice odboru dopravy pražského magistrátu. Docela by mě zajímalo, zda je při řešení přestupků také tak benevolentní.

Možná by stála za zvážení nějaká pěkná infožádost, například zda byla zjišťována její duševní způsobilost pro výkon této zodpovědné práce.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:Úřednice z odboru dopravy MHMP s kočárkem v autobusu
« Odpověď #1 kdy: 01 Února 2023, 19:16:35 »

Není to Oxana? Té to prý s dětmi jde dobře.
IP zaznamenána

Paulie86

  • Příspěvků: 233
    • Zobrazit profil
Re:Úřednice z odboru dopravy MHMP s kočárkem v autobusu
« Odpověď #2 kdy: 01 Února 2023, 20:21:56 »

Nabízí se otázka, zda má zjevně psychicky labilní osoba, která má sama problém s dodržováním nějakých pravidel, vykonávat funkci (jakékoliv) úředníka. Chápu že ta laťka je v českých poměrech hodně nízko, ale...

Cukají mi prsty na klávesnici a přemýšlím, že poctím MHMP nějakým zdvořilým dotazem v duchu "co to u vás pracuje za krávy".

No a pro ty, co nemají Facebook, tak:

Lucie Chadrabová (podle webu prý Mgr.):
Tak jsem si užila 5 minut slávy😃✌️

Je to zážitek teda. Chodí mi stovky a stovky (!!) nenávistných zpráv a komentářů. V noci jsem musela vypnout zvuk. Lidi mi píšou soukromý zprávy abych chcípla, odebrali mi dítě, že by mi dali přes hubu a zmlátili mě železnou tyčí. Někdo psal, že si zasloužím znásilnit. Píšou, že jsem hysterka, k***, p***ča, abych vzdechla. Píšou mi, že mě mají vyhodit z práce. Píšou mi, že podávají podnět na OSPOD. Píšou mi, jaká jsem nula a jak jsem se ztrapnila před celým národem. Píšou mi matky, ať poslouchám co a jak mám dělat (od matek malých dětí mě to bolí). Píšou mi, ať zalezu a chodím kanálama. Píšou mi, jaký je řidič daného autobusu hrdina a pan policista by zasloužil povýšit.

Suma sumárum vlna nenávisti a vzteku se snesla na moji osobu ve velkým.❤️

A víte co? Já to unesu, unesu všechnu kritiku světa pro správnou věc. Vždycky se ozvu, když vidím/uvidím věci/situace, co by stávat neměli. Vždycky se zastanu slabšího a postavím se za správnou věc. Nikdy nebudu držet hubu a krok jen proto, že se to někomu nelíbí/nemá se to.

Praze, České republice a světu přeju víc takových excentrických Lucií. Na světě pak bude lépe.

Zastat se maminky před chudákem, co jednu z nás vyháněl do šílenýho větru správná věc byla, nota bene když se mi nikdy nestalo, že by autobus zastavil a nejel dál jen proto, že měl kočárky dva. Do pondělního poledne jsem ani nevěděla, že autobus smí přepravovat jen jeden kočárek pokud pracovník neudělí výjimku. Běžná praxe je taková, že v autobusu je kočárků 3 a více.

Autobus nebyl Dopravní podnik hlavního města Prahy jak jsem se domnívala. Spadá pod Pražská integrovaná doprava a ČSAD Střední Čechy. Reakce tiskového odboru ROPID mě mrzí.

Tak a to je vše. Z IG si to smažu, tam zlo a hulvátství mít nechci. Na FB si to nechám jako připomínku toho, jaký lidi umí být na internetu.

P.S. děkuju svýmu klukovi, že dnes hlídá, mě totiž není dobře z představy, jaký mají postavení matky ve společnosti. Myslela jsem si, že jsme po 30ti letech dál, nejsme.

EDIT: jsem nucena to vymazat  všude a vypnout komentáře kvůli bezpečí svého syna a bezpečí své- až na takové dno jsme se dostali🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
« Poslední změna: 01 Února 2023, 20:40:29 od Paulie86 »
IP zaznamenána

kama

  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
Re:Úřednice z odboru dopravy MHMP s kočárkem v autobusu
« Odpověď #3 kdy: 01 Února 2023, 20:36:05 »

Tady je na tu kosočtverku telefon a email, třeba to je na někoho přesměrováno, když se teď fláká doma. Ten by mohl o psychickém zdraví té sudokopytnice něco vědět...
236004292
lucie.chadrabova@praha.eu
IP zaznamenána

kama

  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
Re:Úřednice z odboru dopravy MHMP s kočárkem v autobusu
« Odpověď #4 kdy: 01 Února 2023, 20:40:05 »

Tady je i služební mobil
732 871 287
tak se můžeš zkusit optat
IP zaznamenána

Paulie86

  • Příspěvků: 233
    • Zobrazit profil
Re:Úřednice z odboru dopravy MHMP s kočárkem v autobusu
« Odpověď #5 kdy: 01 Února 2023, 20:41:18 »

Dík, už jsem to taky objevil. Ale ten výlev na FB vážně stojí za to....

Obzvlášť věta: "Do pondělního poledne jsem ani nevěděla, že autobus smí přepravovat jen jeden kočárek pokud pracovník neudělí výjimku."

Tohle řekne ženská, která má mimo jiné na starost záležitosti stran MHD a integrované dopravy, viz např:
https://ekolist.cz/cz/kalendar-akci/16.rocnik-dopravniho-fora-integrovana-doprava-prahy-a-stredoceskeho-kraje
« Poslední změna: 01 Února 2023, 20:43:45 od Paulie86 »
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Úřednice z odboru dopravy MHMP s kočárkem v autobusu
« Odpověď #6 kdy: 01 Února 2023, 22:37:20 »

klidné, teplé místo, kde odpovědnost je až kdesi...
tak se nesmí divit, že když se potká s někým odpovědným, že to dopadne, jak dopadne

anebo s ní měl řidič osobní zkušenost  ;)
tím pádem bych začal věřit na boží mlýny  8)
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil
Re:Úřednice z odboru dopravy MHMP s kočárkem v autobusu
« Odpověď #7 kdy: 01 Února 2023, 22:51:09 »

Panecku. Ze je to krava jsem dobre vedel uz z nahravky, kterou jsem videl asi hodinu zpet. Ale kdyz jsem se tu docetl, ze je to navic urednice... Klasika... Pro nas sproste ovcany plati pravidla, neznalost neomlouva priznejte se jako chlapi. Ja jsem pica z magistratu, tak mohu vsechno...

Nejvic se mi libi, jak vyhrozuje ridici, ze ho da na socialni site a ze to rekne tomu a tomu. No a bozi mlyny zamlely prekvapive rychle.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Úřednice z odboru dopravy MHMP s kočárkem v autobusu
« Odpověď #8 kdy: 02 Února 2023, 09:58:18 »

Z toho videa na idnes to vypadá na klasickou srážku dvou blbců. Ještě se mi nestalo, že by mě odkudkoli vyhazovali s kočárkem navíc z prázdného autobusu. Když se něco takového stane, tak parkuju na místě pro invalidu s tím, že pokud tam náhodou přistoupí, tak se vypakuju ven.
Párkrát jsem ale viděl autobusáka, který dával tak okatě - i slovně najevo nelibost, když musel invalidovi vyndat plošinu, že jsem měl chuť ho tím hákem co na to má přetáhnout. Tak možná to byl podobný týpek, co ho serou lidi, ale dělá náhodou pro MHD.

edit: na youtube je zasah policie k te akci a musim rict, ze to je fakt pica a porve vidim rozumneho policajta...
« Poslední změna: 02 Února 2023, 10:13:09 od Jan Novák »
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Úřednice z odboru dopravy MHMP s kočárkem v autobusu
« Odpověď #9 kdy: 02 Února 2023, 10:43:22 »

Urednice zabyvajici se cyklousema a vnucovanim MHD uzila vlastni medicinya mozna to ridic udelal umyslne - neni nic co lepe osladi ranni kavu...

PS: Jen 2?
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Úřednice z odboru dopravy MHMP s kočárkem v autobusu
« Odpověď #10 kdy: 02 Února 2023, 11:36:59 »

Z toho videa na idnes to vypadá na klasickou srážku dvou blbců. Ještě se mi nestalo, že by mě odkudkoli vyhazovali s kočárkem navíc z prázdného autobusu. Když se něco takového stane, tak parkuju na místě pro invalidu s tím, že pokud tam náhodou přistoupí, tak se vypakuju ven.
Párkrát jsem ale viděl autobusáka, který dával tak okatě - i slovně najevo nelibost, když musel invalidovi vyndat plošinu, že jsem měl chuť ho tím hákem co na to má přetáhnout. Tak možná to byl podobný týpek, co ho serou lidi, ale dělá náhodou pro MHD.

edit: na youtube je zasah policie k te akci a musim rict, ze to je fakt pica a porve vidim rozumneho policajta...

Doporučuju tuto písničku, která, pokud se nepletu, vzniknula na základě reálné situace. Taky tam hraje řidič MHD jednu z hlavních rolí :-)

https://youtu.be/8qacVvm-8ao
« Poslední změna: 02 Února 2023, 11:39:39 od swenak »
IP zaznamenána

cocomoon

  • Příspěvků: 1 002
    • Zobrazit profil
Re:Úřednice z odboru dopravy MHMP s kočárkem v autobusu
« Odpověď #11 kdy: 02 Února 2023, 12:33:47 »

Řidič byl poučen, aby byl víc tolerantní. Ale až se něco stane, tak to DP bude chtít na 100% hodit na řidiče, že přepravoval více kočárků, než je doporučeno v přepravním řádu.
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil
Re:Úřednice z odboru dopravy MHMP s kočárkem v autobusu
« Odpověď #12 kdy: 02 Února 2023, 12:53:13 »

https://www.youtube.com/watch?v=HUiqFj8fJQk

Nedelam to casto, ale musim ocenit praci policisty. Ta krava went full Karen a zejmena v poslednich vterinach videa bych jako ridic mel na krku asi napadeni.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Úřednice z odboru dopravy MHMP s kočárkem v autobusu
« Odpověď #13 kdy: 02 Února 2023, 13:25:14 »

Doporučuju tuto písničku, která, pokud se nepletu, vzniknula na základě reálné situace. Taky tam hraje řidič MHD jednu z hlavních rolí :-)
https://youtu.be/8qacVvm-8ao
Jo znám. Pruzení invalidů je hnus, ale i jako okočárkovaný rodič bych si maximálně pomyslel (nebo řekl) něco o debilech a jel něčím dalším nebo došel pěšky, jelikož to časově vychází líp než píčování v autobuse, který prostě bez toho řidiče nepojede a nepojede i když bych to vyeskaloval až na instagram.
IP zaznamenána

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 923
    • Zobrazit profil
Re:Úřednice z odboru dopravy MHMP s kočárkem v autobusu
« Odpověď #14 kdy: 02 Února 2023, 16:17:25 »

Teda kdyby takhle jednali všichni PaChové...profesionálně, bez emocí, v rámci zákona. A hlavně nijak nedává najevo svoji nadřazenost a příklon k jakékoliv straně sváru.  Zde policajt za mne 1.

A ta úřednice si ochutnala vlastní medicíny.. Snažila se ohnout zákon/ nařízení/ přepravní řád -  tak jak je zvyklá, přičemž od jiných co buzeruje ona, tak striktně vyžaduje dodržování pravidel.


IP zaznamenána