30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: RAMER 10C - video režim - průměrné měření - zkušenosti/podklady?  (Přečteno 1623 krát)

firstik

  • Příspěvků: 44
  • !:)
    • Zobrazit profil

Ahoj, setkal se někdo už s tím, že PČR začala měřit průměrným měřením, které RAMER10C také umí, dostal se někdo už s tímto do SŘ  a dostal podklady/důkazy na kterých to staví, resp. jak vypadají výstupy, které chtějí používat?

Dle posledního infa v MSK kraji některé neoznačené auta vybavené ramerem začaly používat tento režim (dle slov pacha je to "úplná novinka" kterou detektor nedetekuje - nicméně, našel jsem to v návodu už v roce 2015 :-) )

Děkuji
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C - video režim - průměrné měření - zkušenosti/podklady?
« Odpověď #1 kdy: 17 Února 2023, 16:50:55 »

Máme nějaký pokrok ?  Mám na počtě dáreček, očekávám obšťastnění stejnou technologií měření.....
IP zaznamenána

firstik

  • Příspěvků: 44
  • !:)
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C - video režim - průměrné měření - zkušenosti/podklady?
« Odpověď #2 kdy: 05 Března 2023, 10:16:21 »

jojoba - pokud máš na poště dáreček z průběžného měření ramerem, prosím poděl se o něj, zajímají mě ty podklady k tomu...
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 437
    • Zobrazit profil
Re:RAMER 10C - video režim - průměrné měření - zkušenosti/podklady?
« Odpověď #3 kdy: 09 Března 2023, 11:59:24 »

Průběžné měření dle Návodu jsem potkal dvojí - s aktivním radarem nebo bez aktivního radaru - tedy kamerový záznam. Průběžné měření radarem jakože radarem za jízdy ? Nebo stacionární radar v automatickém režimu ?
IP zaznamenána