30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Dva (tři) lístky za stěračem  (Přečteno 6146 krát)

Lei

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
[?] Dva (tři) lístky za stěračem
« kdy: 28 Února 2015, 02:03:07 »

Zdravím,
po obvyklém cca 20 minutovém hledání volného místa jsem včera večer zaparkovala na širokém chodníku před mým domem, stejně tak jako předchozí večer, kdy jsem ráno měla za stěračem výzvu k podán vysvětlení. Výzvu z předchozího dne jsem nechala za stěračem a ráno při odchodu do práce na mne čekal dáreček v podobě tří lístků od MP za stěračem :P
Ty dva nové tam přibyly v cca 01:00 a v 08:20 hodin. Ptám se, zda má MP právo uložit za jeden skutek dvě pokuty (s tou třetí asi nic nenadělám ...) Zdá se mi to nelogický a ještě jsem se s tím nesetkala. Asi tady máme nějakýho novýho aktivního strážníka  >:(

Za Vaše postřehy a případné rady předem děkujuuu  ;)
IP zaznamenána

Pavelpu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 149
    • Zobrazit profil
Re:Dva (tři) lístky za stěračem
« Odpověď #1 kdy: 28 Února 2015, 07:22:37 »

Jaké lístky? v noci přiběhla veverka a všechny sebrala.  Potvora jedna! No, a je to vyřešeno.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Dva (tři) lístky za stěračem
« Odpověď #2 kdy: 28 Února 2015, 07:58:08 »

Ptám se, zda má MP právo uložit za jeden skutek dvě pokuty

Nemá. Druhý a třetí lísteček je stejný přestupek.
A navíc můžete žádat o společné řízení a bude se hrát jen o jednu pokutu za všechny.

(s tou třetí asi nic nenadělám ...)

To se ještě uvidí  :)
Pro začátek můžete lístečky ignorovat a když k tomu něco přijde tak to anonymizovat a dát sem.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:Dva (tři) lístky za stěračem
« Odpověď #3 kdy: 28 Února 2015, 11:39:26 »

zda má MP právo uložit za jeden skutek dvě pokuty (s tou třetí asi nic nenadělám ...) Zdá se mi to nelogický a ještě jsem se s tím nesetkala. Asi tady máme nějakýho novýho aktivního strážníka  >:(

Jen tak pro jistotu bych se podíval, jestli je na všech Vaše SPZ. Ono to taky mohl být soused vtipálek:)
IP zaznamenána

Foxik

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil
Re:Dva (tři) lístky za stěračem
« Odpověď #4 kdy: 28 Února 2015, 16:36:23 »

Tak jako tak parkovaní na chodníku se dá řešit velice efektivně... Hlavní je dodat řidiče aby z toho neudělali sprdel... Parkovaní na chodníku se řeší jednodušeji než sprdel....
IP zaznamenána

Lei

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Dva (tři) lístky za stěračem
« Odpověď #5 kdy: 01 Března 2015, 16:22:42 »

Díky za Vaše postřehy a komentáře.
IP zaznamenána