30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Policie využila kamiony a zablokovala dálnici kvůli autu s uprchlíky  (Přečteno 1108 krát)

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 250
    • Zobrazit profil

Policejní honění, zatím z mého pohledu nejbizarnější důvod. Naprosto nechápu tyto snahy o maskování následků, já bych jim udělal eskortu až na německou hranici...

https://www.novinky.cz/clanek/krimi-policie-vyuzila-kamiony-a-zablokovala-dalnici-kvuli-autu-s-uprchliky-40408942

PS: Měl jsem možnost mluvit s českým policistou hlídajícím několik týdnů srbsko-maďarskou hranici, přesně na toto téma, jen to bylo v lese/poli, plot, žebříky atd, to člověk neví, zda se smát nebo brečet.
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
Re:Policie využila kamiony a zablokovala dálnici kvůli autu s uprchlíky
« Odpověď #1 kdy: 16 Září 2022, 18:33:46 »

Předpokládám, že pokud by je zadrželi až v Německu, tak by je vrátili k nám. Takhle je my vrátíme Slovákům?
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Policie využila kamiony a zablokovala dálnici kvůli autu s uprchlíky
« Odpověď #2 kdy: 16 Září 2022, 23:57:49 »

Policejní honění, zatím z mého pohledu nejbizarnější důvod. Naprosto nechápu tyto snahy o maskování následků, já bych jim udělal eskortu až na německou hranici...
Tak použít NÁS jako zeď proti někomu kdo nejspíš má v hlavě napumpovanej adrenalin tak že není schopnej racionálního úsudku je kapitola sama o sobě. Nicméně hádám že do zastavení není možný zjistit důvod ujíždění a chytají "jen" ujíždějící vozidlo.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
Re:Policie využila kamiony a zablokovala dálnici kvůli autu s uprchlíky
« Odpověď #3 kdy: 17 Září 2022, 08:42:05 »

GIBS to ale v minulosti vyhodnotila jako OK, i když to tehdy skončilo tragédií.
https://www.novinky.cz/clanek/krimi-sedmnactilety-ridic-noc-pred-nestestim-ujizdel-policistum-v-pocitacove-hre-183410
IP zaznamenána