30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: IP 13c - Praha 1 rozdává pokuty i platícím občanům  (Přečteno 1186 krát)

Paulie455

  • Příspěvků: 71
    • Zobrazit profil
IP 13c - Praha 1 rozdává pokuty i platícím občanům
« kdy: 12 Září 2022, 14:24:19 »

Ahoj,

přišla mi žádost o dar hlavnímu městu, prý někdo parkoval mým autem na modré, bez řádného zaplacení. Úředník posílá fotku, kde je uveden konkrétní čas (18:25). Problém je v tom, že jsem si koupil přes appku parkovací lístek od 18:20 do 18:40.

Ptám se tedy, jak je možné, že se snaží vybrat pokutu za nezaplacené parkování? :D To v tom mají opravdu takový bordel?
Nejprve jsem si myslel, že bych to uhrál na rychlé zastavení, checknutí automatu a odjetí (mají pouze jednu fotku). Pak jsem si uvědomil, že jsem vlastně jednou pro změnu normálně za parkování asi zaplatil a ono je to pravda, mám od toho i doklad. Máte s tím někdo podobnou zkušenost? To už uhání i nepyráty?

Díky :)
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 124
    • Zobrazit profil
Re:IP 13c - Praha 1 rozdává pokuty i platícím občanům
« Odpověď #1 kdy: 12 Září 2022, 15:54:04 »

Zkouší to, jako všichni ostatní zlodějští paraziti. Teď jde jen o to, zda-li si s nimi chcete pohrát a pak po nich chtít i náhradu škody…  ;)
IP zaznamenána

blnktb

  • Příspěvků: 17
    • Zobrazit profil
Re:IP 13c - Praha 1 rozdává pokuty i platícím občanům
« Odpověď #2 kdy: 12 Září 2022, 17:26:16 »

A je ten údajný přestupek ve stejné zóně jak je na lístku?
IP zaznamenána