30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Policista osahával spící školačku. Půjde z uniformy.  (Přečteno 1086 krát)

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil
Policista osahával spící školačku. Půjde z uniformy.
« kdy: 12 Září 2022, 06:44:51 »

https://www.novinky.cz/clanek/krimi-policista-osahaval-spici-skolacku-pujde-z-uniformy-40408053

No pekny. Sexualni obtezovani deti je brano jako jeden z nejhorsich cinu. Ve jmenu boje proti tomu nam neustale narusuji soukromi, chteji sledovat obsah v telefonu a vubec celou komunikaci. Ale v pohode, tohle je policajt, ten ji u toho pomahal a chranil, tak mu misto osmi let dame podminku. Vsak uz chudak trpel dost.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Policista osahával spící školačku. Půjde z uniformy.
« Odpověď #1 kdy: 12 Září 2022, 09:36:06 »

Jsem rád za každého bývalého fízla. Nevím, co bylo v sms, nicméně bych taky nechtěl dostat flastr za něco, co stojí jen na výpovědi dětí.
"Soud podle Růžičkové vycházel při rozhodování o vině především z výpovědi samotné školačky. „Nemáme žádné pochybnosti o tom, že k události, tak jak ji popsala poškozená, skutečně došlo. Podle závěru psychologů líčila vlastní prožitky. Nezjistili jsme nic, co by její tvrzení znevěrohodňovalo anebo že by měla nějakou motivaci účelově vypovídat v neprospěch obžalovaného,“ konstatovala předsedkyně senátu."

Když si vezmu jak barvitě vlastní děti míchají fantazii a realitu, tak by mi děti bezpečně odebrali poté, co by vylíčili jak byli na výletě. (poznámka o tom, že jsou po koblize jak po kokainu byla v následujících dnech zužitkována tak, že jsem před okolím vypadal jako Escobar.)
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil
Re:Policista osahával spící školačku. Půjde z uniformy.
« Odpověď #2 kdy: 12 Září 2022, 11:25:36 »

Jako jo, falesne obvineni ze sexualniho zneuzivani jsou maler, ale tady mi to prijde trochu moc na to, aby to nebyla pravda.

Citace
Sám obžalovaný policista před soudem tvrdil, že se dívky ani nedotkl. „Do postele jsem k ní běžně lehával, abych ji uspal. Matka o tom věděla,“

Jako ja vam nevim, ale lehat si do postele k jedenactilete dceri sve pritelkyne, abych ji uspal...

A presne zneni SMS nezname, ale take mi neprijdou uplne koser...
Citace
V esemeskách ji například nabádal, aby se vyfotila ve spodním prádle a snímky mu poslala. „Nebo dívce napsal, že by ji spoutal a dělal si s ní, co by chtěl,“
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Policista osahával spící školačku. Půjde z uniformy.
« Odpověď #3 kdy: 12 Září 2022, 11:33:40 »

V esemeskách ji například nabádal, aby se vyfotila ve spodním prádle a snímky mu poslala. „Nebo dívce napsal, že by ji spoutal a dělal si s ní, co by chtěl,“
To je jasný. Objednal po netu oblečení a chtěl vidět jak to sedne, aby to kdyžtak vrátil :-)
A s tím poutáním - je to přece fízl, ti to tak chtějí mít se všema, nebylo to osobní :-)
IP zaznamenána