30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Porušení zákazu vjezdu - zjevný nesmysl/chyba - Španělsko  (Přečteno 4664 krát)

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil
Re:Porušení zákazu vjezdu - zjevný nesmysl/chyba - Španělsko
« Odpověď #15 kdy: 14 Září 2022, 00:30:17 »

Zadal jsem do google číslo silnice a ve španělštině "zákaz vjezdu motorových vozidel" a myslím, že problém bude v tomto:

Holt asi klasická lokální kasička.
IP zaznamenána

axolotl

  • Příspěvků: 36
    • Zobrazit profil
Re:Porušení zákazu vjezdu - zjevný nesmysl/chyba - Španělsko
« Odpověď #16 kdy: 15 Září 2022, 09:07:34 »

Vzhledem k informacím, které našel uživatel Luky1CZ jsem vzal zpět svoji reklamaci platby u banky.
Celý případ můžeme uzavřít jako LOST.
IP zaznamenána

PepaH

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Porušení zákazu vjezdu - zjevný nesmysl/chyba - Španělsko
« Odpověď #17 kdy: 08 Listopadu 2022, 22:18:16 »

Zdravím, řeším naprosto identickou záležitost. Porušení zákazu vjezdu, to samé místo, stejná kamera, vše, jak popisujete....
Podle článku, na který byl v diskusi odkaz byl letos zákaz vjezdu na tomto úseku pokutován mezi 18. srpnem a 15. zářím. Mohu se zeptat, kdy jste tam byl? Nám přišla pokuta za porušení zákazu z 2.7.2022.
Oznámení o přestupku mi přišlo formou dopisu na mou aderesu. Je to celé v španělštině pouze s jediným anglickým odkazem na webovou stránku Dopravního úřadu, kde lze najít informace k platbě pokuty. Tam je jen uvedeno, že platbu lze provést přes QR kód z pokutového lístku. V dopisu, který jsem obdržel žádný QR kód není a není tam ani žádné bankovní spojení k platbě. Jak jste pokutu platil?
IP zaznamenána

axolotl

  • Příspěvků: 36
    • Zobrazit profil
Re:Porušení zákazu vjezdu - zjevný nesmysl/chyba - Španělsko
« Odpověď #18 kdy: 09 Listopadu 2022, 09:46:15 »

Dobrý den,
jízda v mém případě byla dne 2.8.2022.
Žádnou pokutu jsem zatím neplatil, španělská policie mne dodnes nekontaktovala. O "incidentu" jsem se dozvěděl pouze na základě emailu z autopůjčovny, kterou španělská policie kontaktovala. Přišel jsem tedy o 40 EUR, které si strhla autopůjčovna jako "administrativní náklady".
V tom dokumentu od španělské policie, který má daný "incident" dokumentovat je odkaz na internetovou stránku a unikátní kód případu, přes který to lze řešit (a jestli chápu správně, co tam píšou, jeden z možných způsobů řešení je přes ty stránky zaplatit).
IP zaznamenána

PepaH

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Porušení zákazu vjezdu - zjevný nesmysl/chyba - Španělsko
« Odpověď #19 kdy: 09 Listopadu 2022, 12:02:15 »

Ano, je to tak, přes ty uvedené webové stránky j(www.dgt.es) sem se postupně propracovával, jsou dost komplikované a nepřátelské. Bohužel každá akce po vyplnění údajů končí oznámením, že služba je nedostupná nebo mimo provoz, Opakujte požadavek později... Nikde není jediný kontaktní email, jenom obecné telefonní číslo :( Takže je to dost problematické a zatím neřešitelné. Ale děkuji za odpověď.
IP zaznamenána