30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Německý cyklista dvojnásobně překročil rychlost. Pokutu nejspíš nedostane  (Přečteno 1540 krát)

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Je to vazny kruminalnik, priste by mel byt automaticky terminovan na miste:
Cyklista však pokutován nebyl, protože policii ujel. A třebaže existují fotografie, dohledat ho je téměř nemožné, neboť bicykl nevozí registrační značku jako auto.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

Pokutu nedostane :(
A proč by měl? Respektive KDO by měl dostat pokutu?
Pokud je ta možnost, taky bych fízlům nestavěl a někde zmizel, když na sobě nemám žádný identifikátor.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Treba tvar je pomerne jisty identifikator s dalsimi zjistitelnymi atributy.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

Treba tvar je pomerne jisty identifikator s dalsimi zjistitelnymi atributy.
Až pojede od masové vraždy, věřím, že by to tým kriminalistů rozpracoval, sebral z asfaltu vlákna z vycpaných spodků atd., v realitě jsou myslím cyklisté před radary celkem v bezpečí.
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 739
    • Zobrazit profil

palebná příprava na kasírku cyklounů, je třeba zavést rz, pak povinné ručení atd
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil

Pane Nováku, to byl sarkasmus.

RZ na kola se už několikrát probírala ne? V souvisu s elektrokoloběžkami.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Hugo

  • Příspěvků: 918
    • Zobrazit profil

Tak tam je to snad jasné. Mad 25kmh konstrukční a 250W. Případně 1kW dodělávané, 25kmh zůstává. Je potřeba AMko a vše dle 56ky.

V Polsku snad zavedli "řidičák" pro cyklisty 10-18 let. Zatím bez RZ. Určitě budou postupně utahovat a náš kocourkov se přidá.
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 739
    • Zobrazit profil

teď mají šašci pořád ještě dilema, začneme holit cyklouny a zašlápneme tím šlapací vlnu nebo radši počkáme začneme pak? přece není možné nechat si před očima trvale řádit nezkasírovanou masu. cyklouni na tom jednou budou stejně jako motoristé, o tom žádná. jen je otázka kdy
IP zaznamenána