30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Jízda bez pásů, stav vozidla  (Přečteno 4301 krát)

M323

  • Příspěvků: 51
    • Zobrazit profil
Jízda bez pásů, stav vozidla
« kdy: 27 Června 2022, 21:25:39 »

Zdravím všechny,
po dlouhé době jsem byl údajně viděn na křižovatce bez pásů. Místní pomáhači ve snaze konat dobro zapnuly diskotéku. Odchycen. Tvrzení " Pane řidiči jel jste bez pásů, máme vás na kameře". Odpověď: Nebudeme řešit na místě, dáme do správního řízení. Což se jim moc nelíbilo. Takže začalo kolečko vesta, rezerva, trojúhelník a lékarnička. Zde jsem pány uspokojil. Následoval stav vozidla, údajně ostré hrany na karoserii. Proběhlo focení jako do alba a neustále blekotání o blokové pokutě. Já stále trval na správním řízení. Při dotazu o potvrzení o provedeném úkonu začal pomáhač zvyšovat hlas s tím že není povinen něco takového vystavit. Proběhl dotaz kde pracuji což jsem neupřesnil, následně mi bylo nadiktováno nějaké mobilní číslo kde si má můj nadřízený zavolat a bude mu to potvrzen nějaký úkon. Následně jsme se rozešli a budeme se těšit na další shledání. Údajně na MěÚ si to spolu vyříkáme. Žádný podpis pokutu a nebo papíru o předání do správního řízení, nic prostě nic jsem nepodepsal. Co dál? Předpokládám že jak to začalo tak to i skončí a můžu celou věc hodit za hlavu.
« Poslední změna: 27 Června 2022, 22:10:58 od M323 »
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 235
    • Zobrazit profil
Re:Jízda bez pásů
« Odpověď #1 kdy: 27 Června 2022, 21:42:55 »

Naivni dotaz na zacatek. Nahravku nemate, ze? Byt tam toho prokazatelna pulka, tak...

Mohli to zahodit. Mohli si v oznameni o prestupku navymyslet dalsi veci. Osobne tipuji, ze pokud to sepsali, az vychladli, tak to poslali na urad, ze jizda bez pasu a k tomu trochu omacky, jak jste byl sprosty.
IP zaznamenána

M323

  • Příspěvků: 51
    • Zobrazit profil
Re:Jízda bez pásů
« Odpověď #2 kdy: 27 Června 2022, 21:47:26 »

Nahrávku od místa žádosti o potvrzení o provedeném úkonu (včetně) mám na diktafonu. Do té doby jsem spolupracoval, vše ukázal, jen nesouhlasil s řešením na místě. Záznamy z jejich osobních kamer se ale jistě ztratí a nebo nebudou fungovat.
« Poslední změna: 27 Června 2022, 21:49:08 od M323 »
IP zaznamenána