30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Re:Vzkazy administrátorům>>námitka podjatosti  (Přečteno 8608 krát)

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Vzkazy administrátorům>>námitka podjatosti
« kdy: 17 Února 2015, 20:17:57 »

ot: na tu se čeká vždycky zamítavá odpověď, nebo se pletu? :)

bezpochyby, ale běží nepsaná soutěž, kterej ouřada vymyslí debilnější zdůvodnění :)
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Re:Vzkazy administrátorům>>námitka podjatosti
« Odpověď #1 kdy: 17 Února 2015, 20:58:43 »

achták, to jsem vyloučen ze soutěže, protože já dostal jen klasiku - protože je zákonem stanoveno , že příjem z pokut je příjmem obce, nelze je proto označit za podjaté a podjatí nejsou všichni, nebo nějakej takovej blábol..    ale paní měla moc hezkej podpis, to vážně, akorát bych před to nepsal ručně bc. :D
zajímalo by mě, kdyby příjem šel jinému kraji, např. dle losování, ale rozhodoval by místně příslušný, jak by jim to pak šlo :))
IP zaznamenána
In dubio pro reo

nova_zalozka

  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re:Re:Vzkazy administrátorům>>námitka podjatosti
« Odpověď #2 kdy: 17 Února 2015, 21:56:43 »

achták, to jsem vyloučen ze soutěže, protože já dostal jen klasiku - protože je zákonem stanoveno , že příjem z pokut je příjmem obce, nelze je proto označit za podjaté a podjatí nejsou všichni, nebo nějakej takovej blábol..    ale paní měla moc hezkej podpis, to vážně, akorát bych před to nepsal ručně bc. :D
zajímalo by mě, kdyby příjem šel jinému kraji, např. dle losování, ale rozhodoval by místně příslušný, jak by jim to pak šlo :))

Já budu teprve soutěžit s tím samým návrhem podjatosti příští týden. Tak jsem zvědavý, jakou argumentaci paní zvolí. Snad se udržím v soutěži  :)
IP zaznamenána

frantisek

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
    • OSBID o.s.
Re:Vzkazy administrátorům>>námitka podjatosti
« Odpověď #3 kdy: 18 Února 2015, 06:38:52 »

Zamitli ji taky s oduvodnenim, ze tak stanovi zakon. Jenze se neusnesli a jen mi to oznamili.
Takze jsem jim to otocil zpatky, protoze si sami nebudou vybirat, kdy pojedou podle zakona a kdy ne.
Maj tam pomerne strucny zduvodneni, proc se ke me budou chovat podle zakona a nebudou me obirat o usneseni  :)
« Poslední změna: 18 Února 2015, 06:40:58 od frantisek »
IP zaznamenána
www.osbid.cz - s autem svobodně a bezpečně
frantisek@osbid.cz
t: 602392900 - ale jen když je to fakt nutné ;)

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Vzkazy administrátorům>>námitka podjatosti
« Odpověď #4 kdy: 18 Února 2015, 12:44:38 »

To ani nevim, ze tam musi byt, popravde receno si nejsem ted jist, zda se u me usnesli, ci nikoliv:) doma kouknu
IP zaznamenána
In dubio pro reo

need2drive

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Re:Vzkazy administrátorům>>námitka podjatosti
« Odpověď #5 kdy: 23 Února 2015, 14:08:20 »

tady bych měl , pánové, dotaz: oni mi tutéž námitku asi taky neuznají, jen mě logicky pak "odsoudí" jako VINEN...a pak se odvolávám, ale to už proti Rozsudku je to tak?díky
IP zaznamenána

need2drive

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Re:Vzkazy administrátorům>>námitka podjatosti
« Odpověď #6 kdy: 23 Února 2015, 14:18:32 »

Btw. někde jsem na internetu sehnal taky "instrukci" alias metodiku, zřejmě pro Spr.orgán, jak co uznávat či neuznávat a na základě toho mi přišlo spíše logické, že by se tím měli vážně zabývat...
+ myslíte si, že by mohl být rozdíl mezi tím, když z podjatosti podezřívám "vyřizujícího" úředníka a když podezřívám přímo jeho nadřízenou osobu?
IP zaznamenána

cestmir

  • Příspěvků: 57
    • Zobrazit profil
Re:Vzkazy administrátorům>>námitka podjatosti
« Odpověď #7 kdy: 10 Dubna 2015, 09:23:38 »

Mam tu jedno vyjadreni k namitce z MeU Trutnov. Situace bude nejspis stejna jako resil frantisek - usneseni nevydali. Objevilo se tam par hezkych veci - ze takoveto namitky by vedly k paralyzaci statni spravy (tam maji jako bonus hrubku) a nebo ze moji namitku berou jeko neformalni podnet :)

A par dni potom vydali rozhodnuti...
IP zaznamenána

nova_zalozka

  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re:Vzkazy administrátorům>>námitka podjatosti
« Odpověď #8 kdy: 10 Dubna 2015, 11:53:59 »



T0 - podána námitka podjatosti
T+7 - mělo se konat ústní jednání
T+30 - vydáno usnesení, že podjatost není.
T+60 - obdrženo od úřadu oznámení k seznámení se s podklady před vydáním rozhodnutí s tím, že v čase T+7 proběhlo ústní jednání.

Co to je?? >:( >:( 8) To už se může?  ::)
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Vzkazy administrátorům>>námitka podjatosti
« Odpověď #9 kdy: 10 Dubna 2015, 11:57:03 »



T0 - podána námitka podjatosti
T+7 - mělo se konat ústní jednání
T+30 - vydáno usnesení, že podjatost není.
T+60 - obdrženo od úřadu oznámení k seznámení se s podklady před vydáním rozhodnutí s tím, že v čase T+7 proběhlo ústní jednání.

Co to je?? >:( >:( 8) To už se může?  ::)

pěkné :) to se to bude odvolávat :)
IP zaznamenána