30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Realmut - pořádková pokuta za nedostavení se na předvolání k podání vysvětlení  (Přečteno 7682 krát)

drinkANDdrive

  • Příspěvků: 180
    • Zobrazit profil

Díky za reakce. Proberu s kamarádem advokátem, zda to se mnou za pár piv sepíše :-)

Řidič se soudem nakonec souhlasí, jen s tím nechce mít žádné náklady ani nikam chodit. Ale s tím jsem počítal.
« Poslední změna: 20 Února 2023, 09:00:41 od drinkANDdrive »
IP zaznamenána

drinkANDdrive

  • Příspěvků: 180
    • Zobrazit profil

Kolegové, v příloze nástřel žaloby. Prosím o vaše komentáře.
IP zaznamenána

Eric

  • Příspěvků: 632
    • Zobrazit profil

Počkám na odpověď zkušenějších, já bych možná upravil část IV., nezní mi příliš jednoznačně ve prospěch žaloby, a to spíš formulačně než obsahově.
IP zaznamenána

drinkANDdrive

  • Příspěvků: 180
    • Zobrazit profil

Podáno po kosmetickém doladění znění od spolupracujícího advokáta (plná moc od řidiče advokátovi).
IP zaznamenána

drinkANDdrive

  • Příspěvků: 180
    • Zobrazit profil

Vážení kolegové, zájemci o vhození příspěvku do forbesu se mohou hlásit v soukromé zprávě.

Soud vyzývá žalobce, aby ve lhůtě do 15 dnů od doručení tohoto usnesení zaplatil soudní poplatek za žalobu proti rozhodnutí správního orgánu, který podle položky 18 bod 2. písm. a) Sazebníku soudních poplatků činí částku 3 000 Kč.
IP zaznamenána

drinkANDdrive

  • Příspěvků: 180
    • Zobrazit profil

SOP uhrazen.
IP zaznamenána

drinkANDdrive

  • Příspěvků: 180
    • Zobrazit profil

Od doby podání na soud se nic dalšího dosud nestalo.
IP zaznamenána