30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: snímek z ramaeru 10c  (Přečteno 1427 krát)

ejbe

  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
snímek z ramaeru 10c
« kdy: 08 Dubna 2022, 15:27:39 »

Prosím o pomoc. Známí byli změřeni a vyfoceni za rychlost. Snímek je pořízený v noci a snažím se dohledat, na jakém základě lze zcela jednoznačně bez jakékoli pochyby identifikovat osobu. Nevíte někdo prosím?
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:snímek z ramaeru 10c
« Odpověď #1 kdy: 08 Dubna 2022, 15:31:28 »

Musíte trochu detailněji popsat, co se vlastně stalo. Byli vyfoceni... Byli i chyceni/zastaveni? Nebo se šlo sprdelní cestou, tedy na provozovatele?
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

ejbe

  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Re:snímek z ramaeru 10c
« Odpověď #2 kdy: 08 Dubna 2022, 15:37:49 »

Byli změřen/i v protisměru za jízdy. Po vyfocení zastavil/i a PCR se otočili a přijeli k nim. Všichni už byli venku z auta. PCR "ztotožnila" řidiče, ale výpověď "řidiče" je, že neřídil. Ve spisu zmiňují, že dle pořízeného snímku identifikovali řidiče, ale ve snímku nejde nic vidět. Tak mě zajímá na jakém základě ho identifikovali nebo jak zcela jednoznačně identifikovat tu osobu na snímku.
IP zaznamenána

ejbe

  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Re:snímek z ramaeru 10c
« Odpověď #3 kdy: 08 Dubna 2022, 15:43:51 »

:/
« Poslední změna: 08 Dubna 2022, 16:18:14 od ejbe »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:snímek z ramaeru 10c
« Odpověď #4 kdy: 08 Dubna 2022, 17:27:03 »

V jakém stadiu nyní věc je? Bylo zahájeno správní řízení? Jsou k tomu nějaké podklady?
IP zaznamenána

ejbe

  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Re:snímek z ramaeru 10c
« Odpověď #5 kdy: 08 Dubna 2022, 19:02:11 »

Momentálně byl poslán dopis o vyjádření se k věci. Takže hledám, co můžu, abychom jim to vše popřeli. A nemohu nikde nalézt právě identifikaci. Nevím v jakém rozlišení mají snímek oni.
IP zaznamenána