30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Jak svépomocí zasáhnout v případě blokády ekoichtylů?  (Přečteno 4588 krát)

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Jak svépomocí zasáhnout v případě blokády ekoichtylů?
« Odpověď #15 kdy: 08 Dubna 2022, 21:25:06 »

Úplně jednoduše. Chtějí, aby vláda všem přikázala topit maximálně na nějakou teplotu (tuším 18 stupňů) a za cokoliv nad to by dostal subjekt pokutu.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Fogyn

  • Příspěvků: 863
    • Zobrazit profil
Re:Jak svépomocí zasáhnout v případě blokády ekoichtylů?
« Odpověď #16 kdy: 08 Dubna 2022, 21:54:44 »

Pokud jsem správně pochopil tak jim jde spíš o snížení minimální teploty. Momentálně dejme tomu musí vytápět nejméně na 20 stupňů (aby měli lidé komfortní teplotu pro práci) a jim jde o to aby "minimum" bylo třeba 18°. Kupodivu by to dávalo smysl, kdyby každý člověk neměl vnímání teploty různé - a obecně (pro kancl) je cokoli pod 20 prostě zima..
IP zaznamenána

Emanuel

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
Re:Jak svépomocí zasáhnout v případě blokády ekoichtylů?
« Odpověď #17 kdy: 09 Dubna 2022, 04:46:46 »

Nebylo by špatné, kdyby "náhodou", unikly na veřejnost jejich fotky s adresama. Lidi by si poradili...
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil
Re:Jak svépomocí zasáhnout v případě blokády ekoichtylů?
« Odpověď #18 kdy: 09 Dubna 2022, 16:21:58 »

To si nemyslim, lidem velmi silne ztrpcuji zivot automaticke zarizeni k mereni rychlosti a nikdo si s tim neumi poradit a radary dal bezpecne funguji. Chapu ze na dalnici to tak jednoduche neni, ale ve meste dal od zastavby...
IP zaznamenána

Viktor Š.

  • Příspěvků: 91
    • Zobrazit profil
Re:Jak svépomocí zasáhnout v případě blokády ekoichtylů?
« Odpověď #19 kdy: 09 Dubna 2022, 20:02:38 »

Lidi by si poradili...

Vzhledem k tomu, že naprostá většina občanů radostně hodila svůj hlas ve volbách těm, kdo jim slíbili drahé energie, likvidaci individuální mobility, cenzuru, ...  mám dost pochybnost, zda by si někdo poradil.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Jak svépomocí zasáhnout v případě blokády ekoichtylů?
« Odpověď #20 kdy: 09 Dubna 2022, 20:05:07 »

Už i osvícený Pirátor toho má dost. Kdo by to byl tušil, že se na magistrátu stane z tak nadějného politika pravicový extrémista, který podporuje Rusko a patrně nevěří na oteplování :)

IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

lc81

  • Příspěvků: 738
    • Zobrazit profil
Re:Jak svépomocí zasáhnout v případě blokády ekoichtylů?
« Odpověď #21 kdy: 10 Dubna 2022, 07:13:01 »

ten zmrd se nezměnil, to je čistě pragmatická úvaha, aby nepřišel o voliče
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
Re:Jak svépomocí zasáhnout v případě blokády ekoichtylů?
« Odpověď #22 kdy: 10 Dubna 2022, 09:21:23 »

Kdyby zrovna nebyl u moci, tak tam leží na silnici s nimi.
« Poslední změna: 10 Dubna 2022, 09:35:53 od alo.is »
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil
Re:Jak svépomocí zasáhnout v případě blokády ekoichtylů?
« Odpověď #23 kdy: 10 Dubna 2022, 10:40:39 »

Nebylo by marne se na tu silnici v blizkosti jejich chytrych hlavicek vychcat... Sice by to byl asi taky prestupek, ale vite pane soudce, tlacila mne krajni nouze, nedalo se jinak -)))
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Jak svépomocí zasáhnout v případě blokády ekoichtylů?
« Odpověď #24 kdy: 12 Dubna 2022, 23:00:20 »

A máme tady konečně rozhovor.

TLDW: Nikdo si jich nevšímal. Kdyby neblokovali, tak by si jich nikdo dál nevšímal. Kdybychom si jich všímali, nemuseli by blokovat. V naléhavosti situace bylo legitimní blokovat i sanitku.
EDIT: lol tpč: "Chodci jsou omezováni na svobodě tím, že musí čekat na semaforu." (odůvodnění toho, proč oni mohou blokovat řidiče)
EDIT2: A na konci rozhovoru se přilepil ke stolu lepidlem, aby tam mohl ještě sedět a mluvit.. priceless
« Poslední změna: 13 Dubna 2022, 21:00:50 od johncreek »
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:Jak svépomocí zasáhnout v případě blokády ekoichtylů?
« Odpověď #25 kdy: 13 Dubna 2022, 13:53:04 »

A máme tady konečně rozhovor.

Proboha co je to za ichtyly ?
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Jak svépomocí zasáhnout v případě blokády ekoichtylů?
« Odpověď #26 kdy: 13 Dubna 2022, 14:34:25 »

Jsou málo důslední. Breivik také osobně pociťoval palčivý problém, všude o něm mluvil a psal a furt na něj všichni kašlali. No tak se odhodlal k činu, aby byl slyšet, určitě měl připravenou k soudu parádní řeč. Vždyť přece vláda a imigranti vraždili celou jeho rodnou zemi, takže nějakých 70-80 collateral dammage je v tomto měřítku naprosto zanedbatelná cena za to upozornění na problém.
Možná kdyby skupinově skočili z nuseláku, tak získají výborný mediální prostor a zároveň sniží uhlíkovou stopu.
IP zaznamenána