30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Červená Kbelská X Poděbradská  (Přečteno 4788 krát)

fiki

  • Příspěvků: 47
    • Zobrazit profil
Červená Kbelská X Poděbradská
« kdy: 30 Března 2022, 13:24:19 »

Dobrý den,

podařilo mi při zamyšlení nad něčím a poposkakování v koloně projet červenou na křižovatce Kbelská X Poděbradská - vím, že to tam je hlídané, jezdím tam X let, ale prostě nějaké starosti poslední dobou, nad kterými neustále přemýšlím, mne vyvedly z pozornosti - že jedu na červenou, jsem si uvědomil až když jsem byl skoro za křižovatkou, jak jsem jel podle proudu aut před sebou... No nic, stalo se... Hned ten den večer výzva (zatím zraje). S vesnickými úřady jsem se zatím popral. Nicméně s MHMP jsem zatím tu čest neměl. Prošel jsem případy tady na fóru. Nicméně chci se zeptat, jestli stále platí u MHMP, že první výzvu ignorovat a případného Helmuta udávat až na druhou výzvu, kterou by měl MHMP poslat, jak jsem vyčetl z předešlých příspěvků.

Předpokládám, že udávat sebe, případně chodit na ÚJ osobně i jako Helmuta zmocněnec, je u tohoto přestupku krajně nevhodné, až nebezpečné, a v případě, že to bude nějak pokračovat, by měl na ÚJ Helmut zmocňovat nějakou jinou osobu.

Děkuju moc za komentáře.

IP zaznamenána

adolf

  • Příspěvků: 101
    • Zobrazit profil
Re:Červená Kbelská X Poděbradská
« Odpověď #1 kdy: 30 Března 2022, 13:30:18 »

Já MHMP udával spolupracující osobu hned na první výzvu (asi 5x) a už jsem o nich neslyšel. Ale to bylo parkování na zákazu a chodníku, možná budou u červené aktivnější.
« Poslední změna: 30 Března 2022, 13:56:44 od adolf »
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 642
    • Zobrazit profil
Re:Červená Kbelská X Poděbradská
« Odpověď #2 kdy: 30 Března 2022, 15:54:47 »

nebezpečné je pouze nechat konkrétní osobu usvědčit z přestupku - jedná se bodovaný přestupek a také o sledovaný přestupek z hlediska zákazu činnosti při recidivě. Ale úřad recidiva nejspíše zásadně zajímat nebude - bude ho zajímat především kladná změna na účtu.
IP zaznamenána

fiki

  • Příspěvků: 47
    • Zobrazit profil
Re:Červená Kbelská X Poděbradská
« Odpověď #3 kdy: 31 Března 2022, 14:50:38 »

Dobrá, tak já počkám do konce fikce doručení, a pak tedy poslední den 60-ti denní lhůty, beru že MHMP se to dozvěděl hned ten den, co se to stalo, když to večer přišlo, a jako spořádaný občan jim nahlásím, kdo řídil. Na druhou výzvu čekat nebudu.
IP zaznamenána

fiki

  • Příspěvků: 47
    • Zobrazit profil
Re:Červená Kbelská X Poděbradská
« Odpověď #4 kdy: 08 Dubna 2022, 10:12:26 »

Tak jsem se spletl, v datovce na mě nečekala červená, ale parkování. Nějaký postup zatím mám, tak budu inforomovat, jak se to vyvine... Tak pro zatím poprosím o přesun do sekce parkování, zastavení, stání.

Děkuji.
« Poslední změna: 11 Dubna 2022, 13:48:23 od fiki »
IP zaznamenána