30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Turnov  (Přečteno 1322 krát)

Olle

  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
Turnov
« kdy: 14 Března 2022, 22:05:54 »

Zdravim vsechny a omlouvam se jestli jsem zalozil vlakno na blbym miste nebo  jinak nevhodne. Strucne k veci

Turnov - usekove mereni rychlosti , udelal jsem par kiksu za ktery  me nikdo nepochvali a momentalne jsem ve stadiu podani odporu proti prikazu.  Byla mi poslana kopie spisu do DS a nasel jsem tam tuhle vec.
Overovaci list  Meric usekove rychlosti MUR-07. Takze jsem si ho zadal do googlu a hned na prvnim odkazu vyrobce uvedeneho merice AŽD Praha uvadi minimalni delka mereneho  useku 200 metru.
Na fotografii z mereni je ale delka useku 184,4 m !!!! Ostatni udaje jsou doba prujezdu 9.951 sec , rychlost 66 km/h, 3 km byly odecteny a vysledna rychlost 63 km/h⁸⁸⁹.  Podle kontroly udaje odpovidaji takze  odpovida i ta vzdalenost mene nez 200m. Co ted s tim dal ?

« Poslední změna: 14 Března 2022, 22:10:58 od Olle »
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Turnov
« Odpověď #1 kdy: 15 Března 2022, 11:19:21 »

Asi Vás nepotěším, ale pro MUR-7 byl už snad před deseti lety vydán doplněk schválení ze strany ČMI, jímž byla zkrácena minimální délka měřeného úseku na 100 metrů. Čili jako jediný bod obhajoby to bude pravděpodobně velice slabé.

Jakákoli doporučení stran dalšího postupu jsou hodně závislá na tom, zda jste byl jako řidič ztotožněn, nebo se jedná o tzv. přestupek provozovatele. V prvním případě je vhodné jít po konkrétnějších argumentech, v tom druhém spíše po procesních chybách správního orgánu.
IP zaznamenána

Eric

  • Příspěvků: 627
    • Zobrazit profil
Re:Turnov
« Odpověď #2 kdy: 17 Března 2022, 16:39:18 »

Nevím, jak aktuálně, ale dlouhá léta tam probíhalo měření v rozporu se zákonem. Měřil soukromý subjekt.
IP zaznamenána