30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] 0,53 alkoholu v dechu  (Přečteno 10039 krát)

streampdy

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
[?] 0,53 alkoholu v dechu
« kdy: 09 Února 2015, 12:43:51 »

Dobry den, predevcirem v noci se mi stala tato vec, byl jsem u kamarada a vypil jsem u nej asi 4 piva 11stupnu pil jsem asi od 21-23hodin, kolem pulnoci me zastavila hlidka policie, a ja ve zmatku a strachu udelal asi vse spatne, za prve jsem jim vydal RP, ktery mi byl hned zabaven, ale navic jsem souhlasil s testy krve a ted muj hlavni problem: prvni dechovy test ukazal 0,58, druhy pak 0,53...coz naznacuje, ze v dechu alkohol klesal, ale ja se bojim aby v krvi nebylo pres 1 promile. Jake mate zkusenosti s presnosti namereneho alkoholu v dechu a krvi. A jeste jeden dotaz. Z krve co vam naberou na test na alkohol se dela i test na drogy? nebo tomu musi predchazet taky orientacni test na drogy? me zadny nedelali a zajimalo by me jestli tento test na drogy budou delat z me krve. Nepadlo o tom teda ani slovo, a podle me by museli odebrat vice vzorku, popr. i moc coz neudelali.
Dekuji
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:0,53 alkoholu v dechu
« Odpověď #1 kdy: 09 Února 2015, 15:58:28 »

Jake mate zkusenosti s presnosti namereneho alkoholu v dechu a krvi.

U hodnot 0,58 a 0,53 bych se nebál, že bude v krvi 1 a více promile. Spíš tam bude méně.

Z krve co vam naberou na test na alkohol se dela i test na drogy? nebo tomu musi predchazet taky orientacni test na drogy?

Záleží na tom, co pachové zaškrtli v žádance o rozbor krve. Kdyby chtěli, tak o rozbor požádat mohou a orientační test tomu nemusí předcházet, stačí jim podezření. Jestli byla krev jen do jedné ampulky, tak s největší pravděpodobností rozbor na drogy dělat nebudou.
IP zaznamenána

streampdy

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:0,53 alkoholu v dechu
« Odpověď #2 kdy: 09 Února 2015, 16:51:46 »

Ano bylo to pouze do jedne ampulky. Doktorum v nemocnici rekli, ze chteji odebrat krev na rozbor alkoholu.
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:0,53 alkoholu v dechu
« Odpověď #3 kdy: 10 Února 2015, 10:25:37 »

Každopádně jseš stejně v loji, protože nemáš řidičák, takže teď si rozmysli, jestli budeš bojovat, s tím, že i třeba vyhraješ, nezaplatíš nic, ale k vrácení řidičáku se dostaneš třeba za rok nebo to všechno přiznáš, vysypeš si popel na hlavu, zaplatíš cca 10 papírů, projdeš si psychologickým vyšetřením a o řidičák si požádáš po třech měsících.
IP zaznamenána

streampdy

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:0,53 alkoholu v dechu
« Odpověď #4 kdy: 10 Února 2015, 10:45:21 »

To se delaji ty psychotesty i v pripade ze mas papiry pryc na 6mesicu az 1 rok?? Ja to bez tech papiru nejak preziju tech par mesicu, do prace nebo tak je nepotrebuju. Jediny z ceho mam strach je aby v ty krvi nebyla hladina nejak vyrazne vyssi orpoti tomu co sem nadychal jelikoz na krev sem jel hodinu po tom co sem prestal pit cca, coz je doba kdy by hladina v krvi mela byt nejvyssi.
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:0,53 alkoholu v dechu
« Odpověď #5 kdy: 10 Února 2015, 10:57:05 »

Dávat řidičák z ruky a jet na krev je v zásadě vždycky pitomost, to si pro příště zamatuj! Každopádně s tou krví bych byl v klidu, dvojnásobné množství tam bude těžko.
Jinak o těch testech jsme se bavili o vlákno níže, čili mrkni na tohle:
http://www.praha.eu/jnp/cz/potrebuji_resit/zivotni_situace/dopravnespravni_cinnosti/registr_ridicu/registr_ridicu-postup_pri_zadosti_o_vraceni_ridicskeho_1.html
IP zaznamenána

streampdy

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:0,53 alkoholu v dechu
« Odpověď #6 kdy: 19 Února 2015, 17:40:40 »

tak nakonec to dopadlo na 0,59 v krvi, jsem za to docela rad, ze je to pouze prestupek. A btw je ted nejaka sance ze bych nic nezaplatil? kdyz maji muj ridicak, byl jsem na krvi a fizlovi jsem pivo priznal.
IP zaznamenána

Pavelpu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 149
    • Zobrazit profil
Re:0,53 alkoholu v dechu
« Odpověď #7 kdy: 19 Února 2015, 21:50:48 »

tak nakonec to dopadlo na 0,59 v krvi, jsem za to docela rad, ze je to pouze prestupek. A btw je ted nejaka sance ze bych nic nezaplatil? kdyz maji muj ridicak, byl jsem na krvi a fizlovi jsem pivo priznal.
No, to už psal někdo výše. Naděje je, protože to půjde normálním správkem a to se vyhrát dá, ale oni ti budou zadržovat řidičák do doby, než to skončí, což nebude dřív, než za rok prekluzí. To si zvaž sám.
IP zaznamenána