30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Rakousko rychlost 10/2021  (Přečteno 6866 krát)

Driver1984

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:Rakousko rychlost 10/2021
« Odpověď #15 kdy: 08 Září 2022, 20:17:06 »

Ale proč jsi se na první dobrou uvedl jako řidič? měl jsi nějaké doporučení to udělat? řeším to stejné a mám v plánu neragovat nebo velmi špatně čitelně vyplnit udaje o osobě která je toto povina uvést. když se ozvou, tak patrne ze nepřectou udaje, v případne následného doručení této osobe bude tato osoba pozadaovat fotku a popis přestupku, nicméne v aute plnem ridicu nemá v pameti, kdo zrovna řídil.. ale obecně se mi s nimi nechce komunikovat
IP zaznamenána

Hroch2

  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil
Re:Rakousko rychlost 10/2021
« Odpověď #16 kdy: 09 Září 2022, 13:56:43 »

Prikladam fotku, SPZ je jasne citelna...
IP zaznamenána

Hroch2

  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil
Re:Rakousko rychlost 10/2021
« Odpověď #17 kdy: 09 Září 2022, 13:59:42 »

Ale proč jsi se na první dobrou uvedl jako řidič? měl jsi nějaké doporučení to udělat? řeším to stejné a mám v plánu neragovat nebo velmi špatně čitelně vyplnit udaje o osobě která je toto povina uvést. když se ozvou, tak patrne ze nepřectou udaje, v případne následného doručení této osobe bude tato osoba pozadaovat fotku a popis přestupku, nicméne v aute plnem ridicu nemá v pameti, kdo zrovna řídil.. ale obecně se mi s nimi nechce komunikovat

Odpovidal jsem az na doporuceny dopis (na obycejne dopisy jsem nijak nereagoval) na zaklade doporuceni zde - viz odpovedi vyse ve vlaknu
IP zaznamenána

Driver1984

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:Rakousko rychlost 10/2021
« Odpověď #18 kdy: 09 Září 2022, 14:04:57 »

Mě se nelíbí to, že mi do výzvy - pátrání po řidiči neuvedli druh přestupku ani výše pokuty. Na tento lep se mi nechce skákat.. S rozumnou pokutou nemám problém, pokud přestupek proběhl, nerad bych se ale po uvedení osoby dočkal nějaké finty v podobě flastru stovek eur
IP zaznamenána

divokan

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Rakousko rychlost 10/2021
« Odpověď #19 kdy: 21 Dubna 2024, 11:33:46 »

Mě se nelíbí to, že mi do výzvy - pátrání po řidiči neuvedli druh přestupku ani výše pokuty. Na tento lep se mi nechce skákat.. S rozumnou pokutou nemám problém, pokud přestupek proběhl, nerad bych se ale po uvedení osoby dočkal nějaké finty v podobě flastru stovek eur

Jak to dopadlo ? Mě  přišlo z  rakouska poprvé vyzvání k uvedení řidiče  taky  bez upřesnění o jaký přestupek jde . Jinak odpustky  za  50 platím .
IP zaznamenána