30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Dynastie Dvořáků na úřadech  (Přečteno 1488 krát)

marvi8080

  • Příspěvků: 42
    • Zobrazit profil
Dynastie Dvořáků na úřadech
« kdy: 04 Února 2022, 13:49:11 »

Před časem jsem obdržel zamítnuté odvolání od pana mgr. Stanislava Dvořáka samotného ředitele dopravních agend Ministerstva Dopravy coby hrajícího kapitána za SO2. Shodou okolností odvolání bylo proti rozhodnutí úřednice jménem Jitka Dvořáková z Mag. hl. m. Prahy za SO1.

Tak mě čistě teoreticky napadlo, nevíte někdo zda je to jen shoda častých českých jmen a nebo je v tom něco víc? :)
Neví to  někdo, nebo nedalo by se to nějak zjistit?

Připravuji totiž munici na správní žalobu...
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Dynastie Dvořáků na úřadech
« Odpověď #1 kdy: 04 Února 2022, 14:12:52 »

Jelikož jde o 7. a 8. nejčastější české příjmení byla by to fakt náhoda. Paní Dvořákovou jsem u správka zažil a panu Dvořákovi bych ji z hloubi duše přál mít doma.
Vrchní arcizmrd z MD jde na ruku úplně všem z MHMP tak nějak z principu vrána vráně oči nevyklove.
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 250
    • Zobrazit profil
Re:Dynastie Dvořáků na úřadech
« Odpověď #2 kdy: 04 Února 2022, 14:13:27 »

Vzhledem k fungovani (nejen) statni spravy mi prijde dost nepravdepodobne, aby spolu meli co do cineni vedouci SO2 a pesak SO1. Mirne mimo tema, na cetnost jmen a prijmeni u nas existuje pekna stranka:

https://www.kdejsme.cz/prijmeni/Dvo%C5%99%C3%A1kov%C3%A1/hustota/
IP zaznamenána