30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Aneb když se spolčíš s parazity z ValMezu  (Přečteno 5542 krát)

Randalf

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:Aneb když se spolčíš s parazity z ValMezu
« Odpověď #16 kdy: 09 Února 2022, 17:49:31 »

Tudy cesta nepovede, v III.2 je řeč obecně o měření rychlosti, není to tedy zúženo na úsekové měření.
IP zaznamenána

hp racing

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:Aneb když se spolčíš s parazity z ValMezu
« Odpověď #17 kdy: 13 Července 2022, 12:46:35 »

Přátelé,

stalo se, že jsem taky obdržel 2 lejstra z ValMezu, zaplatil (neptejte se proč...) a pak jsem náhodně zjistil, že k tomu mám kamerový záznam (ten měl být dávno smazaný, ale kamera si postavila hlavu a nepřemazává). Z kamery nikde nevidím, že bych nějak extra překročil rychlost a obzvlášť v místech radarů. Nebo jsou i někde jinde na tom úseku než na sloupech? Fotí to i zezadu? Vím, že je to asi v háji, když už je to zaplacený, ale prostě by mě zajímal váš názor, na co si dát příště pozor.

Výzva 1 - 69/50 - video zasova_1
Výzva 2 - 62/50 - video zasova_2

update:
videa na ulož.to:
https://uloz.to/tamhle/uUsBAB7FSB9N#!ZJDmMwR2AGyzMwEvMQAzMQZ4Lmx0BH45DyARGUWbrQScrwR4AN==
« Poslední změna: 25 Července 2022, 20:04:14 od hp racing »
IP zaznamenána

Panek

  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil
Re:Aneb když se spolčíš s parazity z ValMezu
« Odpověď #18 kdy: 13 Července 2022, 14:03:46 »

Požádejte o přezkum.
IP zaznamenána

anipenny

  • Příspěvků: 133
    • Zobrazit profil
Re:Aneb když se spolčíš s parazity z ValMezu
« Odpověď #19 kdy: 21 Října 2022, 21:14:05 »

Zdravím, s ValMezem mám také své zkušenosti. Loni mezi vánočními svátky 2021 jsem večer jel mírně rychleji. Pozdrav do roku 2022 přišel záhy.
Klasika: výzva, 58 den jsem udal sebe jako řidiče, zastavení řízení s řidičem a zahájení s provozovatelem, suchý odpor a potom zdůvodnění odporu.
Překvapením pro mě ale byla odezva SO2 ze Zlína kde bez mého odvolání řízení zastavili a zrušili. SO2 jim dal pěkně za uši, ale otázkami kolem 106 se nezabývali. Takže ve ValMezu VIN   ;D

IP zaznamenána