30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Pan náměstek Scheinherr je prostě pašák  (Přečteno 1934 krát)

Šušínek

  • Příspěvků: 121
    • Zobrazit profil
Pan náměstek Scheinherr je prostě pašák
« kdy: 19 Ledna 2022, 14:23:06 »

https://www.e15.cz/rozhovory/navrat-trolejbusu-napravi-historickou-chybu-rika-namestek-prazskeho-primatora-scheinherr-1387027

Z článku: "Zelená doprava v Praze je jistě velké téma, ale nepřipadá vám například tvorba cyklopruhů na vytížených víceproudých silnicích nebezpečná a motoristy omezující?

  Situaci v místech, která označujete za nebezpečná, jsem kontroloval a podíval se na to ze dvou pohledů. Jednak jsem si nechal připravit statistiku nehodovosti před a po a zjistil, že se po zavedení cyklopruhů zhruba o třicet procent snížila při stejné intenzitě provozu. Snížení nehodovosti je způsobené tím, že když je pruh pro automobily užší, tak jede řidič pomaleji a bezpečněji"

No není to skvělé ?
IP zaznamenána

Berserk

  • Příspěvků: 154
    • Zobrazit profil
Re:Pan náměstek Scheinherr je prostě pašák
« Odpověď #1 kdy: 19 Ledna 2022, 14:29:18 »

Tak to by ještě soudruh náměstek mohl udělat měření, osobně a na místě, o kolik více se tam vypustí emisí a imisí, když tam ty auta poskakují déle, za to bezpečněji, pěkně podtočený na trojku...

Odesláno z mého Redmi Note 8T pomocí Tapatalk

IP zaznamenána
Pokud by strážník nebo policista zvládl obsluhovat tak složité zařízení, jako je radar, nemusel by pracovat jako strážník nebo policista.
Pokud by úředník dopravního odboru zvládl takovou složitou věc, jako je správní řízení, nemusel by pracovat pro státní správu.

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Pan náměstek Scheinherr je prostě pašák
« Odpověď #2 kdy: 19 Ledna 2022, 16:09:16 »

A když se cyklopruh rozšíří na celou šířku vozovky, mělo by to pomoct nejvíc. Rozhodně klesne na nulu počet střetů aut s cyklisty. I emise výfukových plynů budou na nule.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Pan náměstek Scheinherr je prostě pašák
« Odpověď #3 kdy: 20 Ledna 2022, 02:32:12 »

"A kde máte krávy ? " "Krávy jsme pobili abychom vyrovnali rozdíl mezi rostlinou a živočišnou výrobou" :)
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Pan náměstek Scheinherr je prostě pašák
« Odpověď #4 kdy: 20 Ledna 2022, 09:46:33 »

Víte, co je na tom nejhorší? Že oni si autenticky myslí, že to dělají dobře. Oni jsou na sebe upřímně hrdí.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Pan náměstek Scheinherr je prostě pašák
« Odpověď #5 kdy: 20 Ledna 2022, 09:56:33 »

Víte, co je na tom nejhorší? Že oni si autenticky myslí, že to dělají dobře. Oni jsou na sebe upřímně hrdí.
Jsem přesvědčen, že kdokoli se v politicko-úřednickém systému dostane takhle vysoko je prostě bezpáteřní svině bez názoru. Parametry postupu jsou tak nastaveny. Dneska tlačí kola, zítra by tlačil auta, pozítří letadla, pokud by z toho plynul prospěch a moc.
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Pan náměstek Scheinherr je prostě pašák
« Odpověď #6 kdy: 20 Ledna 2022, 22:43:12 »

nechal připravit statistiku nehodovosti před a po a zjistil, že se po zavedení cyklopruhů zhruba o třicet procent snížila...

z toho plyne co?! že musíme začít rakvit cyklozmrdy.

a kolik ta statistika asi tak stála a kdo jí platil...
 
 :x
IP zaznamenána
In dubio pro reo