30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zaběhnutá kráva zaútočila na policisty, rozbila čelní sklo a odkráčela  (Přečteno 6270 krát)

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil

aspoň se fízlové naučí, že nemají otravovat poklidně se procházející občany, byť to jsou krávy :)
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil

smutný na tom je, že po paní budou chtít díky blbosti policajtů s iq tykve 70klacků...  Ještě si dělaj srandu do televize že sou negativní na dechové zkoušce.. já když se jich jednou prosil o dýchnutí, abych věděl zda sem ještě nalitej nebo jen unavenej a můžu jet, tak na mě křičeli že za litr.. cowboyové... :x
IP zaznamenána
In dubio pro reo

mart01

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil

jj, myslel sem ze mi praskne cevka kdyz sem to videl.. debil s klackem jde na kravu, ta se na nej rozbehne, poskodi auto a babca to ma zaplatit.. to je proste na bliti ..

tak me napada, ze by byl fajn dobrej skutek, pokud by nekdo mel chut se o to zajimat ..
« Poslední změna: 04 Února 2015, 12:40:53 od mart01 »
IP zaznamenána

mikky

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 282
    • Zobrazit profil

Pokud budou PaCHové prudit, dal by se imho aplikovat § 10 odst. 4 c) zákona o PČR:
Citace
(4) Policista nemá povinnost provést úkon nebo jiné opatření, jestliže
...
c) k provedení úkonu nebo jiného opatření nebyl odborně vyškolen nebo vycvičen a povaha úkonu nebo jiného opatření takové vyškolení nebo vycvičení vyžaduje, ...

Policista jednal nad rámec svých povinností, zcela zjevně nebyl k podobnému zákroku vyškolen ani vycvičen a důsledkem jeho iniciativy způsobil škodu na majetku PČR.
IP zaznamenána
Je-li vám 35 a méně, jsme vrstevníci => budeme si tykat. Je-li vám více než 35, jsem pro vás děcko => můžete mi tykat.

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil

Přesně tak, hlavně kdyby nebyli líný jak prasata, protože si musí svézt prdel až na místo, tak by se to ani nestalo.
IP zaznamenána

honza16

  • Příspěvků: 51
    • Zobrazit profil

I ta kráva si všimla, že se nejedná o úřední osobu, (neustrojenost- chyběla pokrývka hlavy) a proto se zachovala, tak jak se zachovala...
IP zaznamenána