30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zákaz řízení i přes nedostatek důkazu dotaz k žádaní v půlce trváni zákazu  (Přečteno 5227 krát)

BlahBlah

  • -exot-
  • *****
  • Příspěvků: 14
    • Zobrazit profil

Dobrý den,
Už několik měsícu se to táhne.. vždy jsem se musela odvolávat.. protože úřednice řídící toto správní řízení byla arogantní.. a i přes nedostatek důkazu( na mě neměli nic krom toho, že vlastníkem vozidla jsem já a mého přiznání, které jsem řekla pod tlakem a následně toto ve spravním řízení vysvětlila

Tak to poté nejspíš řešil soud, kterému jsem toto, též vysvětlila, že na mě nic nemají, že policisté zastavili za volantem přítele apod.

A teď jsem byla zastavena policii a že už 2 měsíce nemám ŘO, přičemž mi nic domu do vlastních rukou nebylo doručeno, takže jsem to ani netušila.. řidičák si vzala pčr a za měsíc by to mělo být půlka zákazu řízení.. co mám dělat?
IP zaznamenána

urbann

  • Příspěvků: 339
  • s
    • Zobrazit profil

Rozhodnutí SO2 o zamítnutí odvolání vám bylo doručeno? Předpokládám, že ano, když píšete něco o soudu.

Požádala jste soud, aby vaší žalobě na rozhodnutí správního orgánu byl přiznán odkladný účinek? Pokud ne, tak rozhodnutí nabylo právní moci i přesto, že o žalobě nebylo ještě rozhodnuto.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil

A hlavně  bacha, teď je ve hře maření úředního rozhodnutí a to je už trestní čin. Takže je potřeba si opravdu dát záležet na tom, jak a co bylo doručeno.
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil

Dobrý den,
Mě nic do vlastních rukou nebylo doručeno .. nic jsem nepodepisovala

To, že jste nic nepodepsala neznamená, že Vám nic nebylo doručeno, mohlo jít o fikci doručení.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil

KlarkaHavrankova > Opakovaně se vám zde snažila řada kompetentních lidí pomoct. Co jsem tak pochopil, i jeden místní právník vám nabídl, že vás zdarma zastoupí v původním řízení. Vy jste nebyl schopen ani pořádně sepsat co a jak se stalo (dolovali to z vás snad na 5 stránkách vlákna), pak jste vždy zmizel a po chvíli se zase objevil. Co čekáte? Bohužel (mrzí mě to) jste se nejspíš dostal do poměrně závaženého problému (maření).

Pokud vůbec chcete komunikovat a nějak legitimněji poradit (i když v tuto chvíli spíše zachránit), tak zde opět rozepište důkladně co a kdy se stalo - zejména úkony jak vaše, tak správního orgánu. Taky si prosím pro sebe vyjasněte svoji identitu, kterou na tomto fóru prezentujete. Jestli mě paměť nešálí, z tohoto profilu původně psala matka obviněného (na základě falšeného příznání), pak samotný obviněný a teď tu zase někdo píše v ženském rodě, ale tentokrát je to ona, kdo má zákaz řízení. Tentorkát to zase vypadá, že zde píše ona dívka (Eliška, jestli si dobře pamatuji...), která měla auto skutečně řídit, zatímco obviněný syn to "vzal na sebe". Vykašlete se na tuto divnou hru, jinak se ostatní vykašlou na vás.

Jinak pokud jste nepodávali správní žalobu, tak případ před soudem vůbec nebyl.
« Poslední změna: 08 Listopadu 2021, 00:43:22 od johncreek »
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 642
    • Zobrazit profil

Docela mě mate osoba "KlarkaHavrankova" - ve vláknu založeném 13.3.2021 komunikuje zjevně jako muž - ve spisu zřejmě označený jako "Martin".
Pak existuje vlákno, založené 9.1.2021, popisující nejspíše shodný případ, kde už KlaraHavrankova popisuje "případ kamaráda".
Toto vlákno ze 7.11.2021 pak popisuje případ, který se značně podobá tomu prvnímu, leč zde již vystupuje jako žena. A případ popisuje jako svůj - "musela jsem se odvolávat, řekla jsem pod tlakem..."

Tahle rozpolcenost, kdy jedna, spíše však více osob podniká kroky v jednom případu, ačkoliv se tváří, že popisuje "svou" kauzu, je divná. Obávám se, že přísloví o házení perel sviním, je zde namístě.
« Poslední změna: 08 Listopadu 2021, 21:40:32 od gumidos »
IP zaznamenána

Eric

  • Příspěvků: 597
    • Zobrazit profil

[O.T.]

Jen malá obecná noticka k výše uvedenému. Jsou lidé, kteří mají určité poruchy myšlení. Nejsou zlí, jen svět vidí jinak, jakoby vybájeně, a nedokážou se s ostatními shodnout na elementárních skutečnostech. Setkání s nimi vyvolává dojem interakce s paralelním vesmírem.
Je prakticky nemožné jim poradit. I když jim vše připravíte, nedokážou to pochopit ani využít a dál konají zcela nelogicky. Bývají pak snadnou kořiští matrixu, zatímco správně by nejspíš měli mít opatrovníka. Spravedlnost je pro ně často nedosažitelná.
Řešení to nejspíš nemá a je třeba to brát jako fakt.

[konec O.T.]
IP zaznamenána