30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Polsko obec 93km/h  (Přečteno 6650 krát)

simaja

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil
Polsko obec 93km/h
« kdy: 28 Ledna 2015, 18:26:03 »

Ahoj, zastavili me na zacatku obce dva dopravaci v Polsku. Chteli po me ridicak, doklady od vozidla.
Po legitimaci me ihned vystavili blokovou pokutu a slozenku na 300zlotych.
Pri podpisu jsem napsal, do stejneho pole pro podpis, ze nerozumim.

Zaplatit nebo se nemusim niceho bat?
Diky
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:Polsko obec 93km/h
« Odpověď #1 kdy: 28 Ledna 2015, 21:29:28 »

Na pšonky bych se v klidu vysr.. Možná že tu někdo bude vědět, jak to tam chodí.
Napsat do podpisu nerozumím, byl výborný tah :)
IP zaznamenána

dmitrijsadlo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 220
    • Zobrazit profil
Re:Polsko obec 93km/h
« Odpověď #2 kdy: 29 Ledna 2015, 11:16:04 »

+43kmh v obci za cca 2000? Je vidět jak nadstřelené sazby máme v ČR (5000-10000).
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:Polsko obec 93km/h
« Odpověď #3 kdy: 29 Ledna 2015, 12:56:25 »

např. Slováci mají ještě tvrdší zákon než je u nás, za překročení o 43 km v obci je daná pokuta 342 ecek, žádné sankční rozpětí.
Řidičák zadžují za kde co a zadrží ho, i když ho osoba nemá při sobě.
Prekluze na přestupek je tam 2 roky respektive 5 let.
Tam se tím neser..., můžeme být rádi za naše nedokonalé zákony :)
IP zaznamenána

dmitrijsadlo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 220
    • Zobrazit profil
Re:Polsko obec 93km/h
« Odpověď #4 kdy: 29 Ledna 2015, 13:14:41 »

spis zakony, ktere zatim alespon castecne zarucuji pravo na spravedlivy proces? (kromě SPRDELE)
IP zaznamenána

naftaman

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 161
    • Zobrazit profil
Re:Polsko obec 93km/h
« Odpověď #5 kdy: 29 Ledna 2015, 18:06:01 »

Jo presne tak u nad je pravne bezvedomie. Ides o viac jak 20 v obci, nesuhlasis tak povedia ok ale do vyriesenia zadrziavame vodicak ale ked zaplatis mozes jet... Jak male riesenie by som videl moznost rozhovor si natacat a jak policajt povie bude to 50e opytam sa ''a potom mozem ist dalej?" on povie ze ano ja odmietnem a ked bude chcet potom zadrzat moze to byt ucelove ze keby som zaplatil tak akoze uz neohrozujem premavku a ked chcem spravne konanie tak ano. A casto sa nedodrzuju na slovensku podmienky merania
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:Polsko obec 93km/h
« Odpověď #6 kdy: 29 Ledna 2015, 18:48:05 »

Na Slovensku je to fakt peklo, jsem tam teď poměrně často a jsem ubytován kousek od hokejového stadiónu Slovanu, kde se hraje KHL. A stadión má jen omezenou kapacitu parkování a tak se parkuje všude, kde se dá, což je ovšem malá domu pro místní městapo. Vždycky, když se hraje, městapácký budižkničemové už čekají za bukem s autem plnym botiček a jak někdo trošičku blbě parkne, už jí má. Že šimpanz při tom nasazování botičky zaparkuje úplně stejně, často i hůř, je jim ale úplně jedno. Samozřejmě bez majáků, oni totiž městské opičky ani žádný majáky nemaj. Chce se mi z toho vždycky blejt.
IP zaznamenána

naftaman

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 161
    • Zobrazit profil
Re:Polsko obec 93km/h
« Odpověď #7 kdy: 30 Ledna 2015, 10:45:11 »

Na Slovensku je to fakt peklo, jsem tam teď poměrně často a jsem ubytován kousek od hokejového stadiónu Slovanu, kde se hraje KHL. A stadión má jen omezenou kapacitu parkování a tak se parkuje všude, kde se dá, což je ovšem malá domu pro místní městapo. Vždycky, když se hraje, městapácký budižkničemové už čekají za bukem s autem plnym botiček a jak někdo trošičku blbě parkne, už jí má. Že šimpanz při tom nasazování botičky zaparkuje úplně stejně, často i hůř, je jim ale úplně jedno. Samozřejmě bez majáků, oni totiž městské opičky ani žádný majáky nemaj. Chce se mi z toho vždycky blejt.
To vyvázneš ešte dobre :) Bratislava je známa tým že auta odťahujú-a to aj protizákonne keď netvoria prekážku. Odťah vykonáva súkromná firma a okrem pokuty asi 30€ platíš 106€ odťah, samozrejme nemusíš na mieste ale to ti nepovedia a vela ludí íim to rposte zaplatí.
IP zaznamenána