30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: SO2 Potvrdil rozhodnutí SO1  (Přečteno 1532 krát)

gogo

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
SO2 Potvrdil rozhodnutí SO1
« kdy: 21 Září 2021, 21:17:46 »

Přátelé, potřebuji poradit. Jedná se o překročení rychlosti o 5 km/h v úsekovém měření. Správní orgány nasekaly celkem dost chyb, zvažuji žalobu. Nikdy jsem u soudu nebyl, potřeboval bych poradit ohledně dalšího postupu. Rovněž nevím, zda je potřeba zaplatit do 30 dnů pokutu a náklady za řízení. Rovněž zvažuji, že se do obhajoby pustím sám bez právníka, což vzhledem k 0 zkušenostem se soudy rovněž nemusí být dobrá strategie. Je možné to tady probrat s odborníky nějak neveřejně.
IP zaznamenána

Grave

  • Příspěvků: 266
    • Zobrazit profil
Re:SO2 Potvrdil rozhodnutí SO1
« Odpověď #1 kdy: 22 Září 2021, 07:23:47 »

Ano, zaplatit musíte. Žaloba nemá odkladný účinek.
IP zaznamenána

SimSon

  • Příspěvků: 384
    • Zobrazit profil
Re:SO2 Potvrdil rozhodnutí SO1
« Odpověď #2 kdy: 22 Září 2021, 08:13:23 »

Vazne kvuli +5km/h? Mame opravdu moc ouredniku, kdyz maji cas zabyvati se takovyma prkotinama...
IP zaznamenána

gogo

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Re:SO2 Potvrdil rozhodnutí SO1
« Odpověď #3 kdy: 22 Září 2021, 08:58:26 »

Ano, to je právě to, co mne štve na celém tom systému. Cílem není zvýšit bezpečnost, ale pouze vybrat. Ti co jsou placeni z našich daní používají svoji moc k tomu, aby postihovaly v přeneseném smyslu svoje "zaměstnavatele" za porušení zákona a sami v průběhu vedení správního řízení zákony porušují. Místo toho, abychom se plně věnovali řízení orgány chtějí, abychom čuměli na tachometry. V odvolání je celkem slušně nabito, využil jsem mnoho poznatků tohoto fóra. Potřeboval bych s někým zkušeným probrat strategii. Rovněž vlastně vůbec neznám postup, jak se obrátit s žalobou na soud. Čím dál víc si však říkám, že pokud život člověku nabízí možnost prožít něco zajímavého, neměl by jedinec takovou příležitost odmítat. Jediné o co mohu přijít jsou peníze. I když raději dávám peníze na charitu než krmím státní hydru.
IP zaznamenána