30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: 103kmh na 80kmh. Výzva k uhrazení určené částky/Jižní spojka,Praha/Magoš  (Přečteno 1601 krát)

nesnasimfizly

  • Příspěvků: 122
    • Zobrazit profil

Zdravím místní odbojáře,

24.7.2021 údajné pirátění - na 80 bylo naměřeno 103kmh
23.8.2021 doručena výzva provozovateli k uhrazení určené částky 1000 Kč - odesílatel Magistrát hlavního města Prahy

Pár let jsem sekal latinu, už jsem z odboje vypadl. Jednoduchý dotaz - stále platí pravidlo - ignorovat Magoš?

Děkuji za reakce
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil

MHMP můžete v klidu ignorovat. Pak již však nebude šance zaplatit "lidových" 1000 Kč a bude potřeba aktivně vést řízení. S tím Vám zde určitě bude pomoženo :)
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

nesnasimfizly

  • Příspěvků: 122
    • Zobrazit profil

Díky za reakci. Je po ignoraci výzvy MHMP možný bonz? Mám možnost využít služby Itala, který má schránku v ČR. Na ostatních úřadech fungoval postup - napráskat Itala, ten se následně bez obeslání doznal a politoval, úřad na to vydal příkaz, Ital ještě z recese požádal o splátkový kalendář po třech stovkách a následně zmizel i se schránkou.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

Díky za reakci. Je po ignoraci výzvy MHMP možný bonz? Mám možnost využít služby Itala, který má schránku v ČR. Na ostatních úřadech fungoval postup - napráskat Itala, ten se následně bez obeslání doznal a politoval, úřad na to vydal příkaz, Ital ještě z recese požádal o splátkový kalendář po třech stovkách a následně zmizel i se schránkou.
Itala musí úřad znát 60 dní od doby, co se o přestupku dozvěděl (což je skoro stejně dlouho jako od spáchání). Magistrát vás ale stejně obešle s podáním vysvětlení, kdo řídil, pokud v tom budou pokračovat a nahlásit ho tedy lze i potom. Praha nedělá turbo model a po výzvě s určenou částkou vždy ještě posílá papír podání vysvětlení.
« Poslední změna: 30 Srpna 2021, 14:07:09 od Jan Novák »
IP zaznamenána