30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Podvodníci zkoušejí házet přestupky na jiné, cizí lidi. Nahlašují i nebožtíky  (Přečteno 6776 krát)

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

A proč ne, někdo se mi tak prokázal, jsk můžu vědět, že lhal?
Hlavně aby měl ten soudruh řidičák, když ho asi vozí šofér.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

A ja jako provozovatel vozidla mam nejake opravneni k tomu aby mi nekdo predkladal svůj platný ŘP?
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil

Však nebohý provozovatel nemůže za to, že se mu někdo prokáže falešnými doklady. Není v silách běžného člověka poznat padělek.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil

dokonce by si mohl případným delším zkoumáním přisvojit pravomoc úřadu a to je tady trestné  ;)
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

A ja jako provozovatel vozidla mam nejake opravneni k tomu aby mi nekdo predkladal svůj platný ŘP?
Vidím v tom řízení jen pro fajnšmekry s výhledem na soud, páč z toho hned je mnohem bonitnější přestupek. Pak se to sice u soudu nějak vyjasní, ale já bych do nahlašování osob bez řidičáku nešel. I u všech Helmutů a Deathmutů jsem hleděl na to, abych dostál svým povinnostem.

Upřímně nevím jak mám zkontrolovat, že má osoba řidičák a zároveň nejsem oprávněn k takové kontrole. Čestné prohlášení?
IP zaznamenána

Panek

  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil

JUDr. Pavel Rychetský má volvo XC60 s pražskou značkou.
Jestli ho tento týden zahlédnu, tak dodám.

EDIT: Mám tu RZ volva, co řídí pan Rychetský. 8AL**37
« Poslední změna: 17 Srpna 2021, 07:30:13 od Panek »
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil


Upřímně nevím jak mám zkontrolovat, že má osoba řidičák a zároveň nejsem oprávněn k takové kontrole. Čestné prohlášení?

Provozovatel snad není policajt, nepotřebuje oprávnění kontrolovat řidiče. Půjčení vozidla provozovatelem řidiči je dvoustranný dobrovolný smluvní vztah, každá ze stran si může klást podmínky. Provozovatel přece může zcela legálně řidiči říct: neukážeš řidičák, nepojedeš.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

A jak poznate ze neukazal "ztraceny" ridicak a nema zakaz rizeni?
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil

To ale přece nepotřebuji poznávat. Zkontroluji jen to, co je reálně možné.
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil

JUDr. Pavel Rychetský má volvo XC60 s pražskou značkou.
Jestli ho tento týden zahlédnu, tak dodám.

EDIT: Mám tu RZ volva, co řídí pan Rychetský. 8AL**37

ty dvě hvězdičky jsou snad už zbytečné né..? hoďte to sem celé.. ideálně s fotkou, že to opravdu řídí on  ;D
IP zaznamenána
In dubio pro reo

ryuu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil

já si myslím že ten Banga, když už brečí, tak by si měl stěžovat na to, že se někdo vydává za něj, půjčuje si auta nebo motorky a ještě s nimi páchá přestupky. Přeci není možné, aby si provozovatel řidiče vycucal úplně jen tak z prstu, ne ?  ;D

a jeho jediná vada pak v souvztažnosti s případem je, že má tuctový ksicht a sounáležitost se skupinou lidí, kde je jeden za druhého zaměnitelný, plus poměrně četné příjmení ... to je pech  8)

P.S. byl jsem asi kdysi první, kdo udával Humla a měl jsem pak čest číst sračky, co psal ten kretén v rámci řízení ... nicméně byla to bžunda. Nejlepší byla hláška že je osoba veřejně známá, a přeci není možné ho takto popotahovat po magistrátech a taky odkaz na to, co kdyby někdo takto udal pana Becherovku ovarovou  :D
« Poslední změna: 20 Srpna 2021, 08:57:32 od concorde »
IP zaznamenána
Concorde

eltazar

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 36
    • Zobrazit profil

do diskuze u zmíněného srdcobolu radši ani nelezte... všichni Bangu (a ouřady) litují a spílají hnusnému pyrátovi :/
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil

přidal jsem tam pár opačných reakcí....
IP zaznamenána

mungo

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 229
    • Zobrazit profil

To se ale pěkně odkopal. Místo toho, aby se k tomu postavil jako chlap, tak zkouší trik s právníkem :D
IP zaznamenána