30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: 3x rychlost D1,D0 výpalné Benešov a Říčany  (Přečteno 2427 krát)

Macek

  • Příspěvků: 64
    • Zobrazit profil
3x rychlost D1,D0 výpalné Benešov a Říčany
« kdy: 26 Července 2021, 19:02:28 »

Prosím o kontrolu nasměrování postupu:
PYrát spáchal překročení rychlosti během dvou dnů 3x po litru...
Ideál postup by mohl být nyní:
1) do 60 dní naprášit spolupracujícího řidiče
2) řidič se dozná a mělo by dojít ke sloučení přestupků, kdyby ne, tak na to upozornit
- jedno na jaký úřad, jeslti Bene nebo Říčany?
3) nyní je potřeba se rok kočkovat, aby nenastala sprdel. Tady mám největší mezeru ve vzdělání, čím vším natahovat čas? Jediný spolupracující řidič je přítelkyně, tak bych měl nerad máslo na hlavě ::)
4) Po roce spolupracující řidič popře řízení daného vozidla.  Tady mi jen trošku drhne, že jednou potvrdí že řídí a pak zase ne a nikdo s tím nic neudělá...?

Předem děkuji
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:3x rychlost D1,D0 výpalné Benešov a Říčany
« Odpověď #1 kdy: 26 Července 2021, 19:08:20 »

1) Ano.
2) Na základě čeho by mělo být sloučeno? Nevidím důvod, nejedná se o stejný správní orgán.
3) Požadavek na nařízení ÚJ, omluva z ÚJ, námitka podjatosti, stížnost, infožádost, žádost o uplatění opatření proti nečinnosti...
4) Spolupracující řidič se přizná pouze v rámci podání vysvětlení, což nelze použít jako důkaz.

edit: 4.1) Pro pokročilé spolupracující řidiče: Pokud už se blíží výročí přestupku a SO1 vydá usnesení o zastavení řízení s udaným řidičem, může se ještě řidič přiznat v rámci odvolání (v sankčním řízení se neuplatní zásada koncentrace řízení; body 14 - 17). Pak je ale vhodné, aby měl řidič dobré alibi a nebo aby vzal odvolání včas zpět.
« Poslední změna: 26 Července 2021, 19:21:07 od Číkus »
IP zaznamenána

Macek

  • Příspěvků: 64
    • Zobrazit profil
Re:3x rychlost D1,D0 výpalné Benešov a Říčany
« Odpověď #2 kdy: 27 Července 2021, 15:02:00 »

Tak mi dneska přistál další přečin na D1, takže Říčany mám už třikrát, tak to už by na sloučení být mohlo ;D Zajímavé, že to chodí datumově na přeskáčku z jednoho úřadu, to tam snad losujou?
Ještě se mi naskytla možnost adresy pro Helmuta, to mi minule cca 2 roky prošlo v Říčanech a nebylo s tím zastak moc korespondence jako asi hrozí v případě spolupracujícího řidiče. Co se prosím od té doby změnilo a mohlo zkomplikovat variantu Helmut?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:3x rychlost D1,D0 výpalné Benešov a Říčany
« Odpověď #3 kdy: 27 Července 2021, 18:08:25 »

Kdy cca mělo k přestupkům dojít?
IP zaznamenána

Macek

  • Příspěvků: 64
    • Zobrazit profil
Re:3x rychlost D1,D0 výpalné Benešov a Říčany
« Odpověď #4 kdy: 28 Července 2021, 19:11:25 »

Před cca 5ti týdny...
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil
Re:3x rychlost D1,D0 výpalné Benešov a Říčany
« Odpověď #5 kdy: 28 Července 2021, 21:10:28 »

Takže čas na udání řidiče ještě je. Pokud byste neměl spolupracujícího řidiče, možná bych věděl o nějakém, co má zrovna s Říčany (a vlastně i s Benešovem) rozjeté nějaké kočkování.
IP zaznamenána