30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: „Parkuješ jako pako.“ Nápis rtěnkou na autě bude řešit správní orgán  (Přečteno 1430 krát)

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 246
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil

To bude zajímavý materiál na to si za půl roku vydolovat InfZetem spis :D

EDIT: Na druhou stranu, pokud obviněná odstane napomenutí, nebo 300 Kč pokutu kterou zaplatí, tak to asi zajímavé nebude :D
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil

no je to z mého revíru a hrozně rád bych u toho byl jako zmocněnec  :D. ale dobrovolně mi k tomu případu asi její personálie neřeknou, myslím ....
IP zaznamenána
Concorde

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil

myslím, že pokud podáte InfZ na její iniciále, pak by měl SO vyzvat zůčastněnou ke svolení sdělení jejich osobních údajů Vaší straně; ale ruku bych za to do ohně nedal :D
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 921
    • Zobrazit profil

Ja myslim, ze iniciale (spise tedy inicialy) Vam klidne sdeli i bez souhlasu te damy. S nacionale to bude asi uz trosku slozitejsi.
IP zaznamenána