30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Šneci za volantem narazí! Za pomalou jízdu chtějí policisté dávat pokuty  (Přečteno 1562 krát)

Sturmgewer44

  • Příspěvků: 61
    • Zobrazit profil

Už aby to bylo. Fízl z Lípy má pravdu. To je nejhorší chytit debila kterej nejde předjet a jet za nim tak že motor na 4 přetočenej na 5 podtočenej. to mi hned přesně dle jejich výzkumu stoupá tlak a je to asi jediná situace kdy v provozu riskuji a chovám se jak prase, protože na tohle nemám nervy.
Když kurva neuměj jet tak aby nebrzdili provoz aď seděj doma na prdeli. Já taky vím že nemám na provoz v Praze a tak po ní jezdim sockou, protože bych tam byl akorát nebezpečnej jak sobě tak i ostatním.
IP zaznamenána

Panek

  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil

V Praze je to spíš o tom, co za RZ je na autě. Když jsem tam se služebákem s pražskou RZ, tak v pohodě, jiná RZ a od ostatních Pražáků peklo. A na druhou stranu, když mne Pražák vezl  mým autem z Letňan na Spořilov pro zapomenutý brýle, tak nechápal.
IP zaznamenána

Panek

  • Příspěvků: 655
    • Zobrazit profil

Když tohle 60-70 je hrozný. Oni třeba píšou SMS nebo telefonují a jedou jak důchodce. Vy je předjedete, ale oni si hovor/SMS už vyřídí a že najednou Vy jste ten, co je zpomaluje.

A k tomu přibrždění a přibrždění více. To je hold prekérka pro toho vzadu, protože brzdovky svítí celou dobu a ten vzadu zjistí, že jste začal brzdit víc, až podle zkracující se vzdálenosti a to je pozdě. Proto nemám rád jízdu za auty s automatickou převodovkou z kopce. Brzdovky jim svítí celou dobu a jejich případnou krizovku já rozpoznám pozdě.
IP zaznamenána

cocomoon

  • Příspěvků: 1 002
    • Zobrazit profil

Já jsem to raději smazal. Proto se zdá být předchozí příspěvek divný. Nejspíš by mě podle popisu mohla protistrana identifikovat, kdyby to zde našla.

Mě se třeba líbí ta funkce nových aut, že při prudkém brždění se rozblikají varovky, nebo začnou blikat samotné brzdovky.
Nevím proč to v autech není už dávno.
« Poslední změna: 08 Července 2021, 14:11:12 od cocomoon »
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 652
    • Zobrazit profil
    • HW World

já pravidelně přemejšlím, esli ti pitomci za mnou pochopí moje zpomalování při brždění motorem a ručkou právě na semtamfórech a podobně, zatím asi jo pže přece jenom to nebrzdí zdaleka tak intenzivně

taky sem si všiml, že to reaguje až na sešlápnutí pedálu tam, kde to fakt začíná i brzdit, nejenom jak je obvyklý takový to že to eště 5 cm dráhy nic nedělá, ale už všechno svítí jak vánoční stromeček
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Sturmgewer44

  • Příspěvků: 61
    • Zobrazit profil

Panek- Ale né tady nejde o spz, ale o to jaký jsem kopyto bojim se tramvají a trolejbusů a tak se tam necpu. Jo za svobodna jsem si troufal za bejvalou až na Vinohrady, ale s přibývajícím věkem na to nemám nervy a to nemluvim o parkování.
IP zaznamenána