30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Piráti by rádi v Praze dvojnásobně zdražili parkování  (Přečteno 1799 krát)

Sakhal

  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

cocomoon

  • Příspěvků: 1 002
    • Zobrazit profil
Re:Piráti by rádi v Praze dvojnásobně zdražili parkování
« Odpověď #1 kdy: 18 Června 2021, 23:31:44 »

Co si tam zvolili, to mají.
A počkejte co se bude dít, jestli vyhrajou volby. Ještě budeme s láskou vzpomínat na babiše i my na vesnici.
IP zaznamenána

lora

  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil
Re:Piráti by rádi v Praze dvojnásobně zdražili parkování
« Odpověď #2 kdy: 19 Června 2021, 22:35:35 »

Bydlím v Praze, auto mám. A i když se parkování zvýší dvounásobně, tak pořád mi to přijde ještě oukej. Jo a vím, že půjdu na tomto fóru asi proti většinovému názoru. Jinak nechápu, jak někdo s autem za x set tisíc brečí nad pár tisícovkama za rok. To už víc zaplatím peněž za čištění auta než za parkování...
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Piráti by rádi v Praze dvojnásobně zdražili parkování
« Odpověď #3 kdy: 20 Června 2021, 00:14:02 »

Parkování na rok za pár tisíc? To jste asi spadli z višně. To by nefungovalo. Když už ničit kapitalismus, tak kurva pořádně.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Piráti by rádi v Praze dvojnásobně zdražili parkování
« Odpověď #4 kdy: 20 Června 2021, 09:24:04 »

Jinak nechápu, jak někdo s autem za x set tisíc brečí nad pár tisícovkama za rok.
Jde o to, že si ty úředníky i silnice celkem draho platíme z daní. Takže i kdybych měl lambo, tak to poslední co by mě napadlo by bylo platit za parkování na ulici. Chápu regulaci v nejuzsim centru, ale tady člověk z modré zóny vidí málem ceduli konec prahy.... Není to jejich dvorek, aby si po něm malovali čáry a brali další peníze.
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 739
    • Zobrazit profil
Re:Piráti by rádi v Praze dvojnásobně zdražili parkování
« Odpověď #5 kdy: 20 Června 2021, 18:16:46 »

vidím to stejně. za co chtějí prachy? za mně nejde o cifru, ale o důvod. nevidím důvod, proč jim házet více. až to zase nebude stačit, budou brát výpalné za chodce, protože přece používají chodníky?
IP zaznamenána