30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: 13 minut  (Přečteno 1794 krát)

cocomoon

  • Příspěvků: 1 002
    • Zobrazit profil
13 minut
« kdy: 17 Června 2021, 12:43:48 »

Včera jsem z nudy kouknul na 13 minut.
https://www.csfd.cz/film/1032240-13-minut/prehled/
Dá se to online pustit na různých filmových serverech.

Nečekal jsem toho moho a očekávání se potvrdilo.
Jen mě zaujal ten holohlavej týpek, kterej sice nikoho nezabil, ale evidentně se z těch nehod co prodělal neponaučil.
Pojišťovna to všechno zacvakala, včetně jeho vozu, na což měl přece nárok, tak může frčet dál.
Psycholožce se také evidentně moc nezamlouval. Ale auto si už leštil, aby až mu vráti papíry, mohl hned lítat jako předtím. A kdyby něco, tak to zase pořeší pojišťovna. Aspoň na mě tak působí.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:13 minut
« Odpověď #1 kdy: 17 Června 2021, 15:37:23 »

Besipácká sračka, trailer stačil.
86% řidičů překračuje povolenou rychlost
40% smrtelných nehod způsobí nepřiměřená rychlost. (dvě kila ve městě, stejně jako třicítka na náledí)

Upřímně nevím, co očekávat od POVINNÉHO psychošetření. Cílem vyšetřovaného je dostat razítko a tomu přizpůsobí svůj výstup. Narozdíl od situace, kdy někdo vyhledá terapeuta aby něco v sobě vyřešil. Vzpomínám si na vlastní psychotesty na zbroják...
« Poslední změna: 17 Června 2021, 15:57:51 od Jan Novák »
IP zaznamenána

cocomoon

  • Příspěvků: 1 002
    • Zobrazit profil
Re:13 minut
« Odpověď #2 kdy: 17 Června 2021, 16:12:01 »

Samozřejmě, je to ztracený čas. Já fakt nevěděl na co kouknout, tak jsem to zkusil.
Nicméně, ten týpek právě svůj výstup moc nepřizpůsobil.
Padla tam třeba věta, že se ho ptala kolik před tou nehodou jel. On prohlásil že "o trošičku víc, jen 160", nebo tak nějak.
Nejsem sice odborník na psychotesty, ale podle mě to tam člověk musí hrát na sebereflexi, jako že už se z toho trestu poučil a prohlásit něco ve smyslu, že to po***, dneska už ví, že letěl jak kráva a absolutně neodhadl situaci.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:13 minut
« Odpověď #3 kdy: 18 Června 2021, 00:16:32 »

Nejsem sice odborník na psychotesty,
No hlavně u psychotestu nemá člověk režiséra.
IP zaznamenána

cyklista

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:13 minut
« Odpověď #4 kdy: 22 Června 2021, 17:00:32 »

Podívejte se. kdo to režíruje a pak můžete přemýšlet, nakolik je ta výpověď reálná.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:13 minut
« Odpověď #5 kdy: 30 Června 2021, 22:13:00 »

Film je lehce toxickej a podporuje kulturu represe, celkem fajn je absence mladych dementu v rovnejch ksiltovkach.
Z nezaujatyho pohledu to neni tak spatny, daleko naučnější je ale serie od Landy "Bourá jen blb? (2003)" ...... a "Auto je zbraň (2003)"
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.