30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Startuje kampaň proti nepřiměřené rychlosti, může za 40 procent tragických nehod  (Přečteno 1589 krát)

cocomoon

  • Příspěvků: 999
    • Zobrazit profil

Nevím. Těch nehod, kdy může za nehodu vysoká rychlost je minimum.

Za většinou smrťáků je dle mě (hodnotím z článků co čtu v novinách) nepřizpůsobení rychlosti stavu vozovky / dovednostem řidiče, nedání přednosti, nesprávné předjíždění.
IP zaznamenána

Viktor Š.

  • Příspěvků: 91
    • Zobrazit profil

-kampan-proti-neprimerene-rychlosti-
V článku sice rozlišují rychlost nepřiměřenou a vyšší, než povolenou, ale co si budeme povídat - zase to skončí stejně.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil

Video jim dělal udavačský zmrd Klusák.

Jen tak na okraj, třebaže mám docela dost výhrad ke Klusákovi a jeho "dokumentaristickým" metodám, v čem přesně je udavačský? Napadá mne to třeba v kontextu filmu V síti. Vážně je ve vašem vidění světa udavač, protože kvůli němu špatně dopadlo několik málo aktivních internetových pedofilů?

Jinak si vzpomínám třeba na Svět podle Daliborka - inscenovaný shit, ale udávání nevidím. Dělníci bulváru - udávání? Český sen - udávání?
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

Video jim dělal udavačský zmrd Klusák.

Jen tak na okraj, třebaže mám docela dost výhrad ke Klusákovi a jeho "dokumentaristickým" metodám, v čem přesně je udavačský? Napadá mne to třeba v kontextu filmu V síti. Vážně je ve vašem vidění světa udavač, protože kvůli němu špatně dopadlo několik málo aktivních internetových pedofilů?

Jinak si vzpomínám třeba na Svět podle Daliborka - inscenovaný shit, ale udávání nevidím. Dělníci bulváru - udávání? Český sen - udávání?

Jednoduché. Udal Václava Klause staršího, že byl v restauraci. https://www.expres.cz/zpravy/vit-klusak-vaclav-klaus-demonstrace.A210111_162444_dx-zpravy_bk

"Vít Klusák: Zatimco byvaly prezident a svetove prosluly kleptoman Vaclav Klaus uprednostnuje amnestie, ja jej dnes naopak hrde udal. Kratce pote, co jakozto vasnivy privrzenec obcanske spolecnosti roztleskal Staromestske namesti zvolanim, ze se nikdy nenecha ockovat proti nemoci Covid-19, vstoupil exprezident v doprovodu "ex"nacka Landy do restaurace Al Minuto. Pritomni policiste to komentovali slovy, ze to ma asi nejak zarizene. Korunu tomu vsak nasadil policajt na lince 158, kdyz navrhnul, ze by bylo lepsi to spis ehm nezapisovat. Mozna nemohl najit propisku."
---
Klusákovo shity od Českého snu přes Daliborka vč. sračky V síti nekomentuju. To je na vkusu každého soudruha.
« Poslední změna: 24 Května 2021, 22:06:48 od Otto »
IP zaznamenána

cyklista

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil

Myslím si, že Klusák není zrovna zárukou slušnosti, věrohodnosti a serióznosti. Už zadání je vadné, takže budu mile překvapen, pokud výsledek nebude snůška demagogie a propagandy.
IP zaznamenána

Jojoba

  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil

Jde jen o prachy.  Když obhájí měření rychlosti a výběr na 4-proudé silnici při minimálním provozu a za sucha, kde dle statistiky za 10 let nebyla nehoda kvůli vyšší rychlosti, tak co je to jiného ? A to i při dalších nedostatcích dokazování.
IP zaznamenána