30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Do koho strkáš jménem zákona? Policisty v centru Prahy napadal kurážný šofér  (Přečteno 1434 krát)

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/do-koho-strkas-jmenem-zakona-policisty-v-centru-prahy-napadal-kurazny-sofer-audi-40359990

Pokud jsem to pochopil dobře, fízlové dorazili až nějakou dobu poté, co dotyčný auto odstavil. Tj. nebyl v žádném případě "šofér," ale chodec.
IP zaznamenána

lora

  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil

Vsadil bych se, že od doby, co vystoupil z auta až po příjezd pomahačů byl pod dohledem kamer. Takže si moc nedovedu představit, jak by probíhalo dokazování, že on řidič není, ale náhodný chodec, co zrovna vystoupil z prázdného auta.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

Vsadil bych se, že od doby, co vystoupil z auta až po příjezd pomahačů byl pod dohledem kamer. Takže si moc nedovedu představit, jak by probíhalo dokazování, že on řidič není, ale náhodný chodec, co zrovna vystoupil z prázdného auta.

Otázka, zda nějaká kamera zaznamenala. jak vystupuje z auta. Jak jsem pochopil z textu, dotyčný se přes opilost k ničemu nedoznal, testy odmítnul, řidičák jim nedal. Nemyslím si ani, že by lidi kolem filmovali mobilem, jak leze z auta.... pokud něco natočili, pak až to začalo být zajímavé. Můj kamarád advokát by tohle určitě vzal.
IP zaznamenána

Halford

  • Příspěvků: 67
    • Zobrazit profil

Každopádně jestli nebyl pod kamerama detailně celou dobu, tak nevím, jak se mu prokáže, že opilý už přijel?  :D
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 143
    • Zobrazit profil

Jako kdybychom to neznali „…správní orgán má za dostatečně prokázané…“!
IP zaznamenána