30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Rychlost Maďarsko  (Přečteno 1960 krát)

kekle

  • Příspěvků: 116
    • Zobrazit profil
Rychlost Maďarsko
« kdy: 03 Května 2021, 12:08:43 »

Dobrý den,
V Maďarsku naměřen autem od rendőrség. V obci jsem jel cca 60 km/h, ztotožněn-(popletl jsem si doklad op a předložil jim nepatný , který byl v čr nahlášen jako zničený) na dokladu byla stará adresa kde nejsem už 4 roky. Teď na adresu přisel doporučeně dopis, který převzala moje sestra. Dopis je celý v Maďarštině. Co dál Ignorovat ? Nebo napsat žádost o dopis v češtině?

Děkuji.
 
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 235
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost Maďarsko
« Odpověď #1 kdy: 03 Května 2021, 12:58:18 »

Ignorovat. Obecne sestru poucit, at prebira se svym citelnym jmenem, pripadne neprebira vubec s poukazem, ze pyrat tam nebydli a at to postak vraci odesilateli.
30 tisic HUF je dost. Fakt za jen +10 kmh?
Jak jste dokazal odmitnout zaplatit na miste? Zadne vyhruzky kauci a podobne?
To madarske zneni prislo opravdu do ceska? Zadne madarske jmeno nebo alespon slovenska  ;) adresa?
IP zaznamenána

kekle

  • Příspěvků: 116
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost Maďarsko
« Odpověď #2 kdy: 03 Května 2021, 13:48:44 »

No, možná trošičku více ale 100% do 70 km/h. Na místě se mnou vubec nikdo nebavil opsali doklady strčili mi papír v maďarštině, ten jsem nepodepsal protože byl maďarsky a jel sem dál. Do CZ přišlo jen tento papír nic víc. Adresa v ČR žádné cízí jméno.
« Poslední změna: 04 Května 2021, 13:29:51 od kekle »
IP zaznamenána