30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Voják v dodávce „vyškolil“ řidičku vybržděním, soud mu vyměřil pokutu 30 tisíc  (Přečteno 1324 krát)

Otto

  • Příspěvků: 1 329
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

SimSon

  • Příspěvků: 384
    • Zobrazit profil

"...Viděl jsem, že to neubrzdím, tak jsem ho objel a pak se zařadil před něj. A jak jsem byl v šoku, tak jsem potom začal brzdit..."

Jeste ze mel v case toho "soku" v rukou volant, a ne kver. To by pak ze sameho leknuti asi dotycnou zastrelil...

At se na mne nikdo nezlobi, ale nase soudnictvi je na smich. Jeden vybrzdovac dostane par let basy, a druhej 30 tisic pokutu. Analogicke pripady, akorat v tom druhem tam "chybelo" usmrcene dite. Kde je nejaka konzistentnost v rozhodovani? Vybrzdovani je porad vybrzdovani. Nebo snad ne?
IP zaznamenána

lora

  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil

Chtěl bych mít takový koule jako on, abych se veřejně naparoval, že mám nejnižší hodnost (vojína nepočítám, protože to mají akorát pár týdnů nový rekruti při výcviku). Jinak někoho vybrzdit na okresce a v levým pruhu na dálnici mi přijde trošku rozdílné.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 420
    • Zobrazit profil

Rozdilne je to zejmena v tom, ze v tomto pripade nedoslo ke smrti ditete.  ;)
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil

tak pár let basy dostal i ten pán, kterej nikoho neusmrtil...
IP zaznamenána

cocomoon

  • Příspěvků: 997
    • Zobrazit profil

Člověk co nedokáže kontrolovat svoje emoce, nemá na volantem co dělat.
Lepči na zadek, vyškolovači jsou největší zlo na silnici. To, že tam nedošlo k nějakému zranění je spíše štěstí. Ale klidně mohlo dojít ke zranění.
Upřímně, takový člověk by měl nějaký čas chodit pěšky, aby měl čas přemýšlet nad tím co udělal.
IP zaznamenána