30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Spici policista  (Přečteno 6532 krát)

Gringo

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Spici policista
« kdy: 07 Ledna 2015, 17:01:21 »

Preji hezky vecer,
od noveho roku jsem zmenil zamestnani a s tim i zpusob dopravy do prace. Pri pesim presunu na autobus jsem si dnes rano vsimnul, ze u opustene benzinky stoji policejni auto (standartni octavia). Nevenoval bych tomu pozornost, protoze tam tak stalo i vcera i v pondeli, nicmene jsem si v dnesnim rannim mrazu vsimnul, ze se mu kouri z vyfuku. Prijdu bliz a uvnitr dve spici ruzenky.
Jak v takovem pripade postupovat? Jsem si skoro jisty, ze zitra tam budou zasiti zase, takze si vemu fotak s bleskem (ta parodie co mam v telefonu by v danou ranni dobu vyfotila maximalne deset cernochu v tunelu). Ovsem komu hlasit? GIBS? Ministerstvo? Jaka by mela byt dokumentace, aby byla uplna?

Dekuji
IP zaznamenána

Sadra17

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 278
    • Zobrazit profil
Re:Spici policista
« Odpověď #1 kdy: 07 Ledna 2015, 17:24:45 »

hlásit nadřízeným
IP zaznamenána

Mhzz

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 233
    • Zobrazit profil
Re:Spici policista
« Odpověď #2 kdy: 07 Ledna 2015, 19:55:37 »

Nadřízeným bych to z osobní zkušenosti nehlásil. Policisté dostanou napomenutí a budou pokračovat dál, jako by se nechumelilo. GIBS se mi zdá lepší cesta. Nejlépe aby na fotce byly odznaky, pak pořídit druhou fotku s SPZ.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Spici policista
« Odpověď #3 kdy: 07 Ledna 2015, 20:33:25 »

A není lepší když tam chrápou než aby dostali za úkol vybrat nejmíň 5 pokut?  :)
IP zaznamenána

Mhzz

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 233
    • Zobrazit profil
Re:Spici policista
« Odpověď #4 kdy: 07 Ledna 2015, 21:00:41 »

No to sice je, ale strašně by mě potěšil ten moment, kdy je vzbudím bleskem a pak, když vylezou, je vemu ještě 3x i s PSZ  ;D
IP zaznamenána

3rl

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 239
    • Zobrazit profil
Re:Spici policista
« Odpověď #5 kdy: 07 Ledna 2015, 21:31:55 »

Třeba by za záznam zaplatila TV Nova, no a navíc si to pak nikdo určitě nedovolí založit.
IP zaznamenána

KRA

  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
Re:Spici policista
« Odpověď #6 kdy: 08 Ledna 2015, 00:08:52 »

Hlavne bych byl rdeji v poctu 1+N , aby jim nahodou neselhala zbran :-) nebo nebyli napadeni pri lustraci  atp.
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Spici policista
« Odpověď #7 kdy: 08 Ledna 2015, 09:09:41 »

Obávám se, že tohle neprojde. I bubáci mají ve službě právo na odpočinek. Stejně jako každý člověk jde na oběd. Třeba. Místo aby jeli zpět na služebnu a pak zpátky do "terénu", tak se někde zašijou a tam spěj. Už to bylo někde i probírané a přesně takhle argumentovala oficiální místa. Takže dle mého názoru ani GIBS s tím nic neudělá.
IP zaznamenána

iWarp

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 509
    • Zobrazit profil
Re:Spici policista
« Odpověď #8 kdy: 08 Ledna 2015, 09:48:07 »

Ježiš, nechte je spát! Nikoho tím o tom, že jsou zbyteční, stejně nepřesvědčíte. A takhle aspoň nikoho nebuzerují a nezdržují.  :)
IP zaznamenána
Jen klid, jen klid. Včera jsem se v baru díval na Matlocka. Sice nešel zvuk, ale myslím, že vím jak na to.

mala.panda

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 329
    • Zobrazit profil
Re:Spici policista
« Odpověď #9 kdy: 08 Ledna 2015, 12:30:34 »

no osobně bych jim donesl kafe s projímadlem, určitě by si po ránu dali :)
IP zaznamenána