30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem  (Přečteno 6144 krát)

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 250
    • Zobrazit profil
« Poslední změna: 11 Března 2021, 12:05:00 od ladin »
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #1 kdy: 11 Března 2021, 12:03:30 »

V tuto chvíli jsou oba strážníci až do vyřešení případu postaveni mimo službu
starosta Uherského Hradiště Stanislav Blaha

Takže placená dovolená?

https://echo24.cz/a/SmNdC/video-drsny-zasah-pred-placicim-synem-policie-zaklekla-na-muze-bez-rousky
« Poslední změna: 11 Března 2021, 12:17:07 od johncreek »
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 923
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #2 kdy: 11 Března 2021, 13:16:55 »

Ta diskuze ( na neagentově stranickém tisku) je dost smutná... Obhajování zákroku opiček...
Je sice pravda, že nevíme co tomu předcházelo,ale pořád by měl zásah být adekvátní konkrétnímu činu.
Zde nenasazená rouška a drcení 2 opicemi před dítětem není adekvátní. ( podle dostupných info)
I kdyby neměl chuť se prokázat doklady, tak stejně by nemělo následovat fyzické lynčování.

Napadá mne pouze jediná situace, kdy by mohlo dojít k omezení ( ale určitě ne drcením 2opicemi na chodníku před dítětem)
a to , že by je naprosto ignoroval a oni neměli jinou možnost než zajistit předvedení v kooperaci se státní Policii.
A na rovinu když někdo bude ignorovat 3x výzvu jménem zákona stůjte nebo předložte doklady, tak k tomu má asi důvod ( hledaná osoba...) V tomto případě stačí asi použít výhružku služební zbraně a druhá opice může dát pouta. Ale žádný mlácení na chodníku. Upřímně, kdo by jako otec vedoucí dítě ze školy  to takto hrotil?  Dám doklady a zbytek SŘ pokud by se to řešilo dál.

Výsledek: 1) buď to byl trotl co vše ignoroval a opice zvolili nevhodný způsob zadržení ( setkání dvou blbců)
              2) nebo si jen nenasadil po výzvě roušku, kterou dle článku zapomněl doma, a opice začaly instinktivně konat.
« Poslední změna: 11 Března 2021, 13:59:04 od sennheiser »
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #3 kdy: 11 Března 2021, 13:30:08 »

Vaclav Klaus starsi chodi taky permanentne bez rousek, je s podivem ze na nej zadna opice neskoci, ale na drbana s deckem, tak to mu hajzlovi ukazeme kdo je tady pan...

Neni jasne co tomu predchazelo, ale opice snad kamerove zaznamy maji, takze bud je brzo uvidime nebo se dozvime ze zrovna vyjimecne kamera opic mela poruchu. Vzhledem k tomu ze predesla pani kterou 'kontrolovali' kameru ve sve tesne blizkosti nekolikrate zminila, melo by to byz zaznamenane cele. Uvidime co se bude dit, nebo mozna neuvidime  :x
IP zaznamenána

Medojed

  • Příspěvků: 342
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #4 kdy: 11 Března 2021, 13:32:10 »

Výsledek: 1) buď to byl trotl co vše ignoroval a opice zvolili nevhodný způsob zadržení ( setkání dvou blbců)
              2) nebo si jen nenasadil po výzvě roušku, kterou dle článku zapomněl doma, a opice začaly instinktivně konat.

3) nebo příslušníci městapa vědí, že mohou cokoliv, vše projde, vše se zamete, za nic nenesou odpovědnost a když bude jó špatně, na chvilku dostanou dovolenou. Tak to prostě udělali, protože proč ne? Příležitost dělá zloděje a ti duševní mrzáci mají bianco šek na cokoliv.

Stát se definitivně stává nepřítelem nás všech. On tedy vždy byl, jen teď už se to ani nesnaží skrývat.

* a pokud manžel sestry pracující na COVID ARO nenosí roušku, pak jsou roušky opravdu píčovina. Ale zákon je zákon, nařízení je nařízení, my to musíme vynucovat... tak se dá obhájit i genocida.
« Poslední změna: 11 Března 2021, 13:37:44 od Medojed »
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #5 kdy: 11 Března 2021, 13:38:30 »

2) nebo si jen nenasadil po výzvě roušku, kterou dle článku zapomněl doma, a opice začaly instinktivně konat.

Předveden byl na 99% kvůli neuposlechnutí (zřejmě neproveditelné) výzvy. Jak se to má se zákonností výzvy, když ji jako občan zjevně nemohu naplnit? Např. budu vyzván k nasazení roušky, kterou mi během cesty odnesl vítr z úst? Jaký je korektní postup, abych nemohl legálně skončit na zemi? :D
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #7 kdy: 11 Března 2021, 14:06:08 »

To by se mohla skutalet hlavicka i reditele tech poloopic. Ten by mel zodpovidat za to ze jeho opice dodrzuji zakony. Hlavne ta neakceptace zavolani statnich fizlu, sbaleni na sluzebnu a ponechani takto maleho ditete svemu vlastnimu osudu, no kde to jsme??? Nekdo by to mohl trosku rozmaznout a pristrihnout jim peri.
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 651
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #8 kdy: 11 Března 2021, 14:11:45 »

Je zajímavé, že oba původně odkazované články velmi mlží v tom, kam byl muž vlastně předveden.
Ponechání zjevně malého dítěte na ulici, už je velkým nezvládnutím situace těmi opičáky - jsem zvědav, kolik těch "několik minut" ve skutečnosti bylo a jak to místní opičí náčelník vysvětlí....
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #9 kdy: 11 Března 2021, 15:00:06 »

a pokud manžel sestry pracující na COVID ARO nenosí roušku, pak jsou roušky opravdu píčovina. Ale zákon je zákon, nařízení je nařízení, my to musíme vynucovat... tak se dá obhájit i genocida.

Partnerka je lekar. Cas od casu prijde z prace s opravdu neprijemnymi pribehy, jak je COVID nebezpecny. Dusledne me zadala, abych v uzavrenych prostorech a v miste velke koncentrace lidi nosil FFP2 respirator. Ale ani ona na temer prazdne ulici nic nenosi. Stejne jako ja to povazuje za uplnou blbost. A po celodenni smene v nemocnici, kde ho ma nasazeny po celou dobu ji docela chapu, ze aspon venku se chce nadychat trochy vzduchu.
IP zaznamenána

e-m

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 254
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #10 kdy: 11 Března 2021, 15:16:17 »

https://fb.watch/49SH5aXl-l/

Tisková konference z UH - starosta a ředitel MP. Načekal jsem to, ale došlo k omluvě a snad i k jisté sebereflexi.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #11 kdy: 11 Března 2021, 15:21:05 »

Líbí se mi, jak tam vždy zmíní, že byl muž v souladu s § 6 (2) poučen. To bych chtěl vidět. Ještě nikdy jsem nezažil, ani neviděl, ale strážní/policista někoho poučil. Vždy se jede v režimu "Tak to budeme řešit jak lidi, ne?"
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #12 kdy: 11 Března 2021, 15:45:44 »

Prekvapuje me, ze mluvi oba velice rozumne. Asi ti straznici nebyli na utvaru moc oblibeni... Vicemene s tvrzenim, ze straznici meli na zakrok pravo, akorat jeho intenzita byla neprimerena, souhlasim. To je zcela objektivni zhodnoceni situace. Straznici meli podezreni z prestupku, on neuposlechl vyzvu (byt zcela jiste spatne podane) a odmitnul ztotozneni. Takze meli pravo ho zadrzet. Akorat zaklekavat bylo fakt moc.
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #13 kdy: 11 Března 2021, 16:00:06 »

Poznámka na okraj - kde kdo konal podle nějakého práva: Urválek, Mengele, pohraniční stráže komunistického bloku ... nakonec i Ludvík XVI a následně Revoluční tribunál.
« Poslední změna: 11 Března 2021, 16:04:49 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil
Re:Další vyšinutý zákrok policie před malým dítětem
« Odpověď #14 kdy: 11 Března 2021, 16:14:47 »

Ja bych s dovolenim tak optimisticky nebyl. Rozumni byli protoze vidi co to zpusobilo a dokazou si velmi dobre a rychle spocitat kolik je jedna a jedna a jsem osobne presvedcen ze jedinne co je mrzi je fakt ze to nekdo natocil. Uvidime dal jak inkriminovane kamerove zaznamy budou posouzeny a jak probehlo to pouceni a hlavne jak probehla ta vyzva k predlozeni totoznosti... Sice je to mrzi, ale kdyby to nejaky drban nenatocil, nic by se vlastne nestalo.

O to vic mne stvou ti presstituti protoze mne osobne by nejvic zajimalo proc nezavolali dtatni fizly kdyz je k tomu podezrely zcela jasne a jednoznacne vyzval, zda je takove jednani standartem u mestskych opic a proc nejednali adekvatne a proc ho unesli do sveho doupete. Priste ho treba unesou nekam do poli nebo do lesa. A sverit cizi dite zcela cizi osobe to je taky masakr. A s tim ze ho pak propustili, no co by s nim taky asi meli delat.

Pokud chteji vymahat zakon, tak at jednaji taky podle zakonu. A pokud jednaji nezakonne, tak at si to taky hezky spapinkaji.

EDIT: Pral bych si aby ti presstituti byli aktivni podobne jako je pan Číkus, to by byla tiskovka kde by na nich nezustala nit sucha a byli by zrali nejake antidepresiva po dobu pul roku.

Doufam ze pan ma prvnika hodne dobreho a nenecha to jen tak. A fakt bych chtel moc slyset to pouceni a vyzvy.
« Poslední změna: 11 Března 2021, 16:23:03 od František Dobrota »
IP zaznamenána