30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Vysledky testu krve  (Přečteno 3169 krát)

Unregistred

  • Příspěvků: 17
    • Zobrazit profil
Vysledky testu krve
« kdy: 03 Března 2021, 21:31:41 »

Dobrý večer damy a pánove,
Kdysi dávno jsem měl sebrané papíry za travu... A mám zhruba představu jak to probíhá ..lízačka,testy,krev-čekání měsíc až dva na verdikt v podobě zaslání výsledků na adresu trvalého bydliště....
Známý před +- 2-3týdny lízal (vím co mu šmakuje) a chvástal se s tím, že mu již na místě řekli že to je ok... následně po pár dnech mu došla sms s tím že je na tu svou bílou dobrotu negativní ...opravdu je to dnes tak rychlé a výsledky se posílaji v podobě sms nebo říkají ihned na místě, nebo mně (nás co nám to vykládá) vodí za nos? Což se mi zdá pravděpodobnější... Ale dokud si nejsu jistej nerad bych odsuzoval. Děkuji všem za reakce.
IP zaznamenána

Nikdo Nikdovič

  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Vysledky testu krve
« Odpověď #1 kdy: 04 Března 2021, 11:15:46 »

Drugwipe je ihned na místě, u krve se naopak čeká i několik dní na výsledky z labáku.
IP zaznamenána

Panek

  • Příspěvků: 653
    • Zobrazit profil
Re:Vysledky testu krve
« Odpověď #2 kdy: 05 Března 2021, 14:30:18 »

Pokud ta bílá dobrota je kokain, tak ten je v krvi detekovatelný do 5 hodin od požití.
Kamarád kecá. Není důvod jezdit na krev, když na místě řekli, že je to ok. Jedině, že se ho hlídka pokusila vmanévrovat do odmítačky. Nebo Váš kamarád hlídce sám řekl, že si něco prohnal nosem, to ho pak na krev vezmou, i když drugwipe je negativní.
Jo a žádná SMS se neposílá. Leda by to byla nějaká soukromá laboratoř a on si to zaplatí jako službu.
IP zaznamenána