30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zasněžila mi při jízdě registrační značka. Výmluva, kterou PČR neakceptuje  (Přečteno 4523 krát)

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil

Dobra vymyvarna :D Tak pri dalsim snezeni budu kazdych 5 km na dalnici zastavovat a volat hlidku PCR, at mi zabezpeci odstavene vozidlo, abych si mohl dle zakona, ktery pry hovori jasne, ocistit RZ :D
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil

Radary vidí hodně
Ruku v ruce se za jízdy zasněženou registrační značkou jde samozřejmě otázka týkající se radarů. V případě policejního měření má řidič s takto zakrytou značkou téměř stoprocentní jistotu, že jej pozornost hlídky nemine. Ale co na pevno umístěné radary? Podle tiskového mluvčího pražského magistrátu kamery radarů vidí a přečtou opravdu hodně.

Víc se  k takové situaci odmítl vyjádřit, ale logika napovídá, že pokud řidič projede pod radarem se zakrytou značkou, kamerový systém má jen malou šanci, že značku identifikuje. Pamatovat je ale potřeba na to, že taková jízda je nezákonná.


Výmluva, kterou PČR neakceptuje - koho zajímá co akceptuje a neakceptuje PČR? Směrodatný je snad jak rozhodne SO.. Aha, já zapomněl, my jsme v zemi, kde se v hospodě chlubíme koumáckými a zaručenými taktikami jak obejít policii, ale když dojde na lámání chleba, tak se policistům omluvíme a poděkujeme, že nám to dali jen za pětistovku a bez bodů ;D
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil

ještě bych doplnil
a pak se po roce divíme a nadáváme na ty hajzly, co nám říkali, že je to bez bodů  8)
IP zaznamenána

Grave

  • Příspěvků: 266
    • Zobrazit profil

Ono už ta ilustrační fotka v článku s přinýtovanou RZ hovoří za vše.
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil

Ta neni prinytovana. To jsou jen srouby. Dela to tak Skodovka u vsech svych sluzebnich aut. (Dokonce si i vyhraji s tim, ze kdyz to zasahuje do znaku, udelaji to cerne).

Ze to bude skodovacky sluzebak/predvadecka si myslim na zaklade stredoceske RZ a totemu Skoda v pozadi.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World

Na mě kdysi nějaká opice zkoušela blekotat že to je poškození značky dyž byla přihulená do kastle šroubama. Většina starších aut to tak má automaticky, žádný plastikový šunťáky tenkrát neexistovaly  ::)

Mimochodem mi něco řiká, že buržoustský žlutý, omšelý značky jsou proti radarům zcela imunní, anžto ta věc nejspíš nikdy nebyla, no rozhodně není ani smykem reflexní tak, jako nynější cedule. Takže si na to můžou blikat přísvitem jak chcou, je to marný. Kór pod sodíkovejma výbojkama :D
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek