30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Nedopouští se Hamáček trestných činů Sabotáže, Rozvracení republiky, Vlastizrady  (Přečteno 5327 krát)

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Mám za to, ze důvodem by mohlo byt zjištění, ze výška okna, kterým byli pánové Slavata a Bořita z Martinic vyhoštěni, byla výše, než okna Strakova akademie. Takže by to asi neklaplo.....
Porad staci skubnout krkem ve smeru prvniho padu...  ;)
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil

Porad staci skubnout krkem ve smeru prvniho padu...  ;)

a máme tady návod k trestnému činu.....kdopak podá TO ? :)
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil

Ono stačí i méně a jeden takový teplý bonz pak může končit rozsudkem. Tady třeba bonzovala bývalá policistka i když sami policajti si toho původně nevšímali.
https://www.idnes.cz/ostrava/zpravy/soud-transparent-aktivistka.A190829_132618_ostrava-zpravy_jaga
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil

Já jsem třeba v souvislosti s čínskou chřipkou na různých fórech a různou formou vyslovil povzdech, proč už se konečně nekoná defenestrace.....
Mám za to, ze důvodem by mohlo byt zjištění, ze výška okna, kterým byli pánové Slavata a Bořita z Martinic vyhoštěni, byla výše, než okna Strakova akademie. Takže by to asi neklaplo.....

Pokud by jsi vyzýval k lynčování osob křeří nejsou svědci covidovi, tak bych tě samozřejmě udal. Fascinuje mne, jak se tady chcete bránit údajnému bezpráví, když Vás chtějí úřady trestat za spáchané přestupky, když se chci bránit já těžkému ublížení na zdraví, tak jsem špatný.
Jak tu některé čtu, tak mám fakt chuť začít práskat to parkování, jak mi bylo přisuzováno.
Pánové, proberte se!
Vy to berete jako hrdinství, co nejvíce porušovat zákony a pak kopat okolo sebe. Já se snažím neomezovat lidi okolo sebe, takže pokud předem vím, že je tam opravdu téměř nemožné zaparkovat, tak se nechám odvézt nebo si hledám placené parkoviště. Sám nedělám jiným to, co se mi nelíbí. Třeba takové parkování přímo v hranici křižovatky je často těžká prasárna, protože přes takové auto není vidět do křižovatky, zvlát když to je SUV nebo dodávka.
Ano, stane se mi, že spáchám přestupek, ale nědělám to programově a ještě se u toho netvářím jako hrdina!
Měl jsem za to, že se tady schází lidé, kteří se chtějí bránit nedodržování zákonů, ze strany správních orgánů, které chtějí trestat, ale přitom sami nedodržovat zákony. ANO! Tomu je třeba se bránit. Ale skutečnost, že si nemůže každý zaparkovat, kde chce a omezovat tím ostatní, je něco úplně jiného.
Fakt nad tím zkuste více popřemýšlet. Většiny z Vás jsem si doposud vážil, ale teď se někteří z Vás pěkně "odkopávají".
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 420
    • Zobrazit profil

Jak tu některé čtu, tak mám fakt chuť začít práskat to parkování, jak mi bylo přisuzováno.
Máte nějakou osvědčenou metodu jak bonzovat parkování aby nezjistili udavače? Já letos parkoval před domem jednou tam kde to je dovolené (pospíchal jsem, příště se polepším), a zatim mi chodej výzvy akorát za minulej rok.  :-\
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil

Pokud by jsi vyzýval k lynčování osob křeří nejsou svědci covidovi, tak bych tě samozřejmě udal. Fascinuje mne, jak se tady chcete bránit údajnému bezpráví, když Vás chtějí úřady trestat za spáchané přestupky, když se chci bránit já těžkému ublížení na zdraví, tak jsem špatný.

Pokud by vam hrozilo realne nebezpeci lyncovani, byl bych prvni, co by pred vas priskocil s kverem a snazil se vas ochranit. Pokud vam nekdo v internetove diskuzi napise neco nepekneho, mam vas za hlupaka, pokud si z toho neco realne delate.


Vy to berete jako hrdinství, co nejvíce porušovat zákony a pak kopat okolo sebe.

Asi mi v tom pripade unikl pravy smysl tohoto fora. Az doted jsem myslel, ze primarnim ukolem je branit se zvuli uradu. Tedy neprokazatelna mereni rychlosti, alkoholu atd. sikana a dalsi nemoralni praktiky ze strany policie, spravnich organu a podobne. Podle me naprosta minorita zde jsou lide pachajici prestupky zamerne. A to jeste cast z nich pacha prestupky zamerne z duvodu trolleni uradu nebo pruzkumu bojem.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil

Máte nějakou osvědčenou metodu jak bonzovat parkování aby nezjistili udavače?

Tak určitě můžete s velkou nechutí a odporem odnést na podatelnu místního úřadu bonz aktivistického Helmuta Bonzmuta, co přijel do ČR na týdenní dovčů a zadokumentoval zde pár přestupků.. nicméně už zase prchnul za hranice. (ale stihl vás požádat, abyste to za něj doručil úřadu)
« Poslední změna: 11 Února 2021, 16:55:40 od johncreek »
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil

Fakt nad tím zkuste více popřemýšlet. Většiny z Vás jsem si doposud vážil, ale teď se někteří z Vás pěkně "odkopávají".

No tak nevím kdo se tady odkopal :)

Nicméně k tvému udávání - dej si na to pozor, ve velkém množství případů bývá udavač sám terčem pokutičky....a mně se to líbí, protože už od mala nesnáším žalobníčky a svoje věci si umím dát do pořádku sám. V online světě verbálně a v reálném světě fyzicky. Žalovat/udávat nepotřebuji. Ale každému dle jeho blbosti.
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil

ve velkém množství případů bývá udavač sám terčem pokutičky....a mně se to líbí, protože už od mala nesnáším žalobníčky a svoje věci si umím dát do pořádku sám.

https://kladenskelisty.cz/218105/muz-v-kladne-za-spatne-parkovani-vypustil-ridicce-pneumatiku/

https://mestokladno.cz/assets/File.ashx?id_org=6506&id_dokumenty=1485357

Toto rád připomínám. Zejména když na FB čtu příspěvky aktivních mamin, kterým vadí, že na sídlišti parkují luxusní auta a ony nemají kam píchnout svoje Galaxy a přitom vyhrožují, že těm hajzlům v audinách vypustí gumy ;D

« Poslední změna: 11 Února 2021, 17:34:52 od johncreek »
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil

Fakt nad tím zkuste více popřemýšlet. Většiny z Vás jsem si doposud vážil, ale teď se někteří z Vás pěkně "odkopávají".

No tak nevím kdo se tady odkopal :)

Nicméně k tvému udávání - dej si na to pozor, ve velkém množství případů bývá udavač sám terčem pokutičky....a mně se to líbí, protože už od mala nesnáším žalobníčky a svoje věci si umím dát do pořádku sám. V online světě verbálně a v reálném světě fyzicky. Žalovat/udávat nepotřebuji. Ale každému dle jeho blbosti.

Jakože dostanu pokutičku, že si nenechám vyhrožovat lynčováním mé osoby a ostatních osob od svědků kovidových?

A já jsem si dal svou věc do pořádku, prostě jsem podal v souladu s platnými zákony ČR trestní oznámení, neřešil jsem to "svépomocí" lynčováním a podobně.
Podle tvé logiky, by se měli lynčovat i všichni úředníci a policajti, kteří Tvůj přestupek nahlásili, protože si to přece řešíš sám ne?

Nemáš pocit, že to silně zavání "divokým západem"? Tady si ale někteří z Vás nevidí na špičku nosu. Až budete naprosto vzoroví, pak si můžete dovolit kritizovat ostatní, ale to je oblíbená česká vlastnost. Každého zkritizuju, ale co dělám já, do toho nikomu nic není.
No, naštěstí si mohu dělat v rámci zákonů ČR, cokoliv uznám za vhodné, a směju se tomu, jak se někteří rozčilují a zlobí, protože s tím nemohou nic udělat.
Ale běda kdybych udělal bebíčko já jim, to půjdou hnedka brečet za tím špatným úředníkem, že je mu ubližováno.
Diskuzi s těma pár lidma, kteří nejsou schopni sebereflexe, tímto končím. Je mi to "šumák" jestli se jim to líbí nebo ne. Svá práva si budu hájit!

Hezký večer všem.
IP zaznamenána

uziv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 843
    • Zobrazit profil

Mám radost, že jste ukončil tuto diskusi a navrhuji smazat tohle celé vlákno, které do tohoto fóra nic důležitého, ani podnětného nepřináší.
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 090
    • Zobrazit profil

Informačně z hlediska zaměření fóra nepřináší nic nového - spíše mu škodí, ale mnohé příspěvky jsou zajímavé psychologicky a též pokusy o argumenty, které jsou spíše argumentum ad hominem. Občas jsem si připadal, jako na h@winkách. Vím, že je to masochismus, ale občas do té žumpy zalezu z terapeutických důvodů, moje sociální bublina je příliš kultivovaná a cítím se býti odtržen od reality.
IMHO nemazat.
« Poslední změna: 11 Února 2021, 23:36:47 od enzym »
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Proc mazat exkurzi do nahledu uzivatelu jen proto, ze ma jine nastaveni mysli na zaklade jinych zkusenosti/inprintingu/vzdelani apod.
Cim vice budeme bojovat mezi sebou, tim vice budou vyhravat cervene mikiny.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil

..svoje věci si umím dát do pořádku sám.

jenom pro pořádek, pneumatiky nikdy nikomu nevypouštím....
IP zaznamenána

IZS

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 518
    • Zobrazit profil

@now: Mě překvapuje, že člověk, který chodí na toto fórum přes 2 roky ještě nepochopil, že toto fórum zkrátka není vhodné médium pro střety osobních ideologií. Jste na veřejné platformě a smíšené reakce se daly očekávat, takže nechápu, proč sem vůbec něco takového píšete, když se pak hned takhle vztekáte.

K současné politické situaci a defenestraci - uvidíme, jak se to vyvine s tím nouzovým stavem, mě přijde jako obcházení Ústavy i to, že to vláda vyhlásí na základě požadavku krajů.
IP zaznamenána