30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Nedopouští se Hamáček trestných činů Sabotáže, Rozvracení republiky, Vlastizrady  (Přečteno 5324 krát)

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil

Na dotaz, zda nevylučuje, že vláda nouzový stav nově vyhlásí sama poté, co Sněmovna bude proti, Hamáček uvedl: „Po­dle našich právníků by to bylo možné chápat jako obcházení Ústavy, otázka ale je, jestli by to nefungovalo jako poslední záchranná brzda před katastrofou.“
Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/hamacek-nevyloucil-nouzovy-stav-i-proti-vuli-snemovny-40350493#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=scD9wIxyu9D-202102101008&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Ve spojení s nákupem nových vodních děl si myslím, že se již jedná o dost jasné porušení demokratického zřízení a to jako úřední osoba a ministr současně.
Jako brát svůj soukromý názor, že Ústavu je podle něho třeba porušit, je na mne hodně silné kafe.
Stejně tak vím, že Hamáček jako obvykle jenom hloupě kecá, ostatně jako v případě, když v médiích prohlásit, že bude tvrdě stíhat a potírat nesnášenlivost v médiích.
Když jsem pak podal tr. oznámení na jednoho diskutujícího, který chtěl lynčovat v souvislostí s čínskou chřipkou, a vyzval jsme i Hamáčka ať jedná, tak nějaký jeho nohsled napsal, že hamáček v žádném případě nebude vstupovat do takového řízení. Na skutečnost, proč teda tak blbě kecá, mi už neodpověděli....

Takže toto je myslím podobný případ, ale podle mne si ministr a člen vlády nemůže vůbec dovolit vypustit z huby něco podobného ani doma, natož do médií.
Sice jsem se obrátil na Státní zastupitelství s trestním oznámením, ale je ni už jasné jak to dopadne, Hamáček se ničeho nedopustil.

Jinak mne dost překvapilo údajné dnešní sdělení Babiše, aby se ministři připravili na neschválení prodloužení nouzového stavu. Asi má lepší poradce než červená mikina Hamáček.

Ústava ČR, by pro nás nevěřící, měla být přímo jako Bible svatá, alespoň u mne to tak je, protože pak můžeme opravdu zrušit všechny zákony a vyhlásit zde právo "divokého západu".
« Poslední změna: 10 Února 2021, 11:21:52 od now »
IP zaznamenána

pokutobijec

  • Příspěvků: 228
    • Zobrazit profil

Čin vlastizrady (par. 309), vyžaduje spojení s cizí mocností nebo cizími činiteli, nicméně rozvracení republiky (par. 310) mi tam sedí jak prdel na hrnec.
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil

Víme my , s kým je hamáček spolčený? Při jeho inteligenci, bych tipoval KLDR.

Nicméně opravdu nevěřím, že bude Státní zastupitelství nějak jednat, ale zajímá mne pak obsah spisu po uzavření. Chtěl bych být tou malou muškou v kanceláři SZ, a poslouchat jak řeší dilema:

Hele Máňo, co s tím mám dělat? Jako říct tohle do médiíí je fakt pitomost, když ale my máme zakázáno jít po vládě?......
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Tak ono jich tu takovych je vic.
8x větší Německo nemá za včerejšek ani polovinu novych případů, co Česko. Načase požádat Německo o pomoc. Ne s lůžky, ale celkovou správou.
https://twitter.com/Telicka/status/1359042645276962816
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil

... právo "divokého západu".

Spíše bych řekl že už tady dávno platí právo divokého východu...
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil

... když ale my máme zakázáno jít po vládě?......

O tom, jak se to vyřeší bude stejně rozhodovat Andrej....
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil

No AB jsem to na vládu poslal s žádostí, aby mi napsal, jestli to je stanovisko celé vlády.

A samozřejmě počítám s tím, že to bude mít větší účinek než SZ, a že se Andtejko s červenou mikinou pořádně pohádají. není nad diverzní akci zevnitř ;D ;D ;D

Nechci dělat nic nezákonného, to bych byl jako oni, ale ničit jim nervy a pomáhat jim ke stresu trestné není 8)
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil

Když jsem pak podal tr. oznámení na jednoho diskutujícího, který chtěl lynčovat v souvislostí s čínskou chřipkou
Špatně parkující řidiče udáváte také?
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil

Hele, měl jsem tě sice za trochu ulítlého, ale jinak za normálního chlapa.

Pokud ale srovnáváš vyzývání k lynčování, tedy k minimálně težkému ublížení na zdraví se špatným parkováním, tak jsi pro mne ubožák. Navíc to lynčování se tím příspěvkem týkalo i mé osoby. Jsou prostě takové nevinné pitomosti, co děláš ty a pak věci, které jsou prostě v normální společnosti tzv. přes čáru.

Dokážeš uznat, že jsi přestřelil?

Co kdyby úředníci, které podle mne, mnohdy až zbytečně dráždíš úplnýma pitomostma, vyzývali ne k lynčování, ale třeba k tomu, aby se dali dohromady a pořádně ti společně zavařili? a byli u toho hodně důslední? To už by taková sranda nebyla, co?
« Poslední změna: 10 Února 2021, 12:22:02 od now »
IP zaznamenána

Nikdo Nikdovič

  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil

Tzn. udávání je správné, pokud z něho má člověk vlastní prospěch? Nebo jím alespoň ochraňuje vlastní zájmy?  :D Tohle by Emanuela Moravce zahřálo u srdíčka.  ;)
IP zaznamenána

now

  • Příspěvků: 243
    • Zobrazit profil

ANO, bránit navádění k vraždě nebo těžkému ublížení na zdraví, je podle mne správné. protože příště mohou chtít lynčovat tebe za to, že  se bráníš potřestání za přestupek. Pořád je lynčování správná věc?
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 847
    • Zobrazit profil

Ono je vyzyvat k lyncovani a vyzyvat k lyncovani... Uznavam, ze ta hranice, kdy uz je to pres caru je slaba a casto neni snadne ji rozlisit, ale osobne vidim velky rozdil, kdyz na diskuzi na Novinkach.cz nekdo napise, ze "takovy by se meli veset" a skutecnym krokum, kde bude hledat podporu ci snad pomoc s takovym cinem.

Mym zakladnim predpokladem na internetu je, ze je tu kazdy debil a ma sve plne a svobodne pravo o tom dam vsem vedet a muze si to uz jen vylepsit. Uplne stejne jako predpokladam, ze na silnici se me kazdy snazi zabit. Coz samozrejme neznamena, ze z "levelu debil" nelze postoupit do vyssi urovne (napriklad zdejsi matadori z tohoto levelu vyskocili prakticky okamzite).

Ale nez se do toho zamotam (jak je mym zvykem), proste se mi nelibi udavat lidi v nejakych pochybnych diskuzich jen proto, ze jsou debilove.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil

Když jsem pak podal tr. oznámení na jednoho diskutujícího, který chtěl lynčovat v souvislostí s čínskou chřipkou...

Mohl bys to upřesnit ? Já jsem třeba v souvislosti s čínskou chřipkou na různých fórech a různou formou vyslovil povzdech, proč už se konečně nekoná defenestrace, když ta vládní opatření nejen že nefungují, ale jsou v mnoha případech zcela kontraproduktivní a naopak přispívají k šíření nákazy.
Mám tedy očekávat vyšetřování ? Udal jsi mně ?
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 642
    • Zobrazit profil

Já jsem třeba v souvislosti s čínskou chřipkou na různých fórech a různou formou vyslovil povzdech, proč už se konečně nekoná defenestrace.....
Mám za to, ze důvodem by mohlo byt zjištění, ze výška okna, kterým byli pánové Slavata a Bořita z Martinic vyhoštěni, byla výše, než okna Strakova akademie. Takže by to asi neklaplo.....
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil

Dokážeš uznat, že jsi přestřelil?

To jsem si o Číkusovi řekl mnohokrát (ani ne v jeho výkonu práva vůči úřadům, spíše ve smysl některých jeho názorů), ale zrovna tady podle mě absolutně nepřestřelil.

Nevíme (protože jste to nesdělil), jakého charakteru to vyzývání k lynčování bylo, nicméně společenská škodlivost toho, že je někdo frustrovanej debil, co si vylije emoce v diskuzi, je úplně minimální. Paradoxně tím, že nelegálně zaparkujete na modré, nejspíše uškodíte rezidentům (kteří nebudou mít kde parkovat) víc, než někdo uškodí tím, že někde napíše, že by chtěl lynčovat. A udávat někoho za vyjádřený názor (byť je zjevně debilní), to fakt zavání buď dobou před rokem 89 a nebo naopak přicházející dobou evropského svazáctví.
Asi bych nic nenamítal, kdyby vám konkrétně ten člověk vyhrožoval, ale vzhledem k tomu, že nejspíš opravdu šlo jen o názor vyjádřený v debatě.

Co kdyby úředníci, které podle mne, mnohdy až zbytečně dráždíš úplnýma pitomostma, vyzývali ne k lynčování, ale třeba k tomu, aby se dali dohromady a pořádně ti společně zavařili? a byli u toho hodně důslední? To už by taková sranda nebyla, co?
Proč tak ostrý tón? Sám jste zjevně z tohoto fóra profitoval a teď tu vystupujete, jako kdyby z vás za chvíli mělo vylézt, že jste sám úředník/policista.
« Poslední změna: 10 Února 2021, 16:13:50 od johncreek »
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.