30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Registr ŘP Brno - Mobilní telefon je neslušný a vůbec  (Přečteno 4766 krát)

mungo

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 228
    • Zobrazit profil

Inu šel jsem si vyměnit řidičský průkaz a režim na úřadě mě fascinoval natolik, že jsem si na nahrávání zvuku vzpomněl až u přepážky a jen vytáhl telefon, abych ho zapnul. Se zlou jsem se potázal, bába na mě vyjela co že si to dovoluji, že je to neslušné, všude okolo plno osobních údajů, a vůbec. Nahrávání jsem zapnul, a k tématu se na moment vrátil, protože mě vážně zajímalo, co se to děje :D Dozvěděl jsem se, že mobilní telefony jsou zakázané proto, že na úřadě stoly nemají šuplíky.

Protože jsem jinak velmi nekonfliktní povahy a nerad ztrácím čas s blbci (až toho někdy lituji, tohle mělo potenciál), dál už jednání proběhlo standardně. O pořizovaném zvukovém záznamu jsem se nezmiňoval. Začátek dávám pro pobavení.

Osobně se domnívám, že se bála že jí budu fotit jak tam sedí bez roušky. Možná jsem to měl za tu její drzost udělat. Tož tak to chodí v Brně :)
IP zaznamenána

Nikdo Nikdovič

  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Registr ŘP Brno - Mobilní telefon je neslušný a vůbec
« Odpověď #1 kdy: 02 Února 2021, 11:38:55 »

Fascinuje mě, že ta přebytečná existence nepovažuje za nijak škodlivé to, že si v cizích osobních údajích můžete v klidu číst, ale když člověk vytáhne mobil už je zle.

UOOU určitě ten argument s neexistencí šuplíků bude zajímat.  ;D
IP zaznamenána

Stilg

  • Příspěvků: 183
    • Zobrazit profil
Re:Registr ŘP Brno - Mobilní telefon je neslušný a vůbec
« Odpověď #2 kdy: 11 Června 2021, 04:24:59 »

Tak zrovna na <|> z Brna, ktere se valely spisy na stole, kdyz jsem prisel s ni neco resit v ramci Spr.r. jsem podaval podnet na UOOU. Ti potvrdili, ze to pochybeni je, ale jenom o tom vyrozumeli Brnensky magisrat... ktery nasledne slovy nadrizene zminene urednice doznal, ze k zadnemu pochybeni nedoslo... (aneb, i kdyz UOOU rika ze ano, ... tak podle nas ne). Fuck logic :D

Komicke na tom je i to, ze osobni udaje tam opravdu kompromitovane byly, neb co cert nechtel, kdyz jsem tam tenkrat dosel, tak sem si na tom spise co se ji tam valel precetl jmeno a prijmeni (a cislo jednaci) myho jednoho hodne staryho kamarada, ...
Ale bylo hezke sledovat jak vyskocila jako certik z krabicky, kdzy sem vytahl mobil a ten stul si vyfotil... "to nemuzete!...", "dokumentuju vase protipravni jednani a nakladani s osobnimi udaji...".

IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Registr ŘP Brno - Mobilní telefon je neslušný a vůbec
« Odpověď #3 kdy: 11 Června 2021, 10:30:56 »

Musíš trvat na projednání konkrétního jednání a potrestání viníků, pak dostane oruad pokutu pár tisíc. Voni po oruadech neradi jdou, takže se to snaží zamést takle. Dyž jim dáš jasnej podnět i s uvedením případů z minulosti, kdy takový jednání bylo pokutováno, protože zákon je zákon je zákon, tak jim moc nezbude.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek