30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] 95 v obci - MP a TruCAM  (Přečteno 3532 krát)

doctor

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 149
    • Zobrazit profil
[LOST] 95 v obci - MP a TruCAM
« kdy: 22 Ledna 2021, 21:07:44 »

Ahoj kamaradi,
prosim o radu, dorazil ke me pripad, kde jeden MP nameril znamemu laserem LTI 20/20 TruCAM rychlost 95km/h v obci. Prisel prikaz a zasli jsme pro spis. Ve spisu je fotka z mereni, video z mereni, a pak plno dalsich papiru dle ocekavani. S trucamem zatim zadne zkusenosti nemam, ale ta fotka se mi nezda. Ty sloupy v ceste a auta okolo jsou v poradku? Stahnul jsem si navod, ale proti navodu k Rameru tam moc moznosti na zpochybneni mereni nevidim. Ale to video se mi zda vubec divny, to s tim muze ten opicak pri mereni takhle mavat?!? Ve spisu je prilozena kalibrace, ale v ni neni napsano, ze se musi dodrzovat navod. A jeste bych se zeptal jestli porad plati, ze misto, kde merej MP musi byt schvaleno PCR? Lze nejak zjistit jestli v tom miste muzou merit? Ve spisu o tom neni nic. Diky moc.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 021
    • Zobrazit profil
Re:95 v obci - MP a TruCAM
« Odpověď #1 kdy: 22 Ledna 2021, 21:25:30 »

Zastaven ztotožněn, nebo přestupek provozovatele (sprdel)?
IP zaznamenána

doctor

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 149
    • Zobrazit profil
Re:95 v obci - MP a TruCAM
« Odpověď #2 kdy: 22 Ledna 2021, 21:35:36 »

Zastaven ztotožněn, nebo přestupek provozovatele (sprdel)?

Zastaven, ztotoznen, nahran na osobni kameru. Vetsi mesto, takze i MP asi nejsou uplny tupci a s oznamenim si celkem vyhral, nezapomnel napsat, ze znameho celou dobu videl a ze zastavil az na jeho znameni. Papiry mu nastesti zustaly.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 021
    • Zobrazit profil
Re:95 v obci - MP a TruCAM
« Odpověď #3 kdy: 22 Ledna 2021, 21:40:49 »

Jde o papíry, přemístěno do neveřejné sekce.

Místo pro měření městapem musí být samozřejmě schváleno státními opičáky. Pokud to není ve spisu, tím lépe. Ale nebudeme jim to říkat, to se může hodit do odvolání.

Nahrajte sem spis v anonymizované podobě a přidejte případné další relevantní informace.
IP zaznamenána

doctor

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 149
    • Zobrazit profil
Re:95 v obci - MP a TruCAM
« Odpověď #4 kdy: 22 Ledna 2021, 21:46:00 »

Jde o papíry, přemístěno do neveřejné sekce.
Jasne, dik moc.
Citace
Místo pro měření městapem musí být samozřejmě schváleno státními opičáky. Pokud to není ve spisu, tím lépe. Ale nebudeme jim to říkat, to se může hodit do odvolání.
OK
Citace
Nahrajte sem spis v anonymizované podobě a přidejte případné další relevantní informace.
Jasny, zaridim, dik.
IP zaznamenána

doctor

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 149
    • Zobrazit profil
Re:95 v obci - MP a TruCAM
« Odpověď #5 kdy: 22 Ledna 2021, 22:06:30 »

Tady je prikaz.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 021
    • Zobrazit profil
Re:95 v obci - MP a TruCAM
« Odpověď #6 kdy: 22 Ledna 2021, 22:27:19 »

S ohledem na to, že radary v České republice ...

Ten úřední parazit bude patřit k těm méně bystrým.
IP zaznamenána

doctor

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 149
    • Zobrazit profil
Re:95 v obci - MP a TruCAM
« Odpověď #7 kdy: 23 Ledna 2021, 07:45:55 »

S ohledem na to, že radary v České republice ...

Ten úřední parazit bude patřit k těm méně bystrým.
;) Ale to nam asi moc nepomuze. Kazdopadne parazit vygeneroval dlouhy text, predpokladam, ze prevazne metodou ctrl+C, ctrl+V
Prikladam spis. Datumy overeni i skoleni sedej. Dale tam je video z osobni kamery opicaka, jak si povida s piratem, ale tam nejspis nic zajimavyho neni. Video z kamery z MP auta ve spisu neni. Opicak byl jen jeden. Most, za kterym ho zastavil je pomerne dlouhy, ale cela trasa rovna a prehledna, ale zrejmne hodne frekventovana.
Predem dekuji za napady jak na to.
BTW: Sice predbiham, ale trochu me zarazi, ze SO1 je magistrat krajskeho mesta, kdo potom bude SO2 pro odvolani? Doufam, ze ne ten stejny magistrat?
IP zaznamenána

solaris

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 688
    • Zobrazit profil
Re:95 v obci - MP a TruCAM
« Odpověď #8 kdy: 23 Ledna 2021, 08:42:54 »

SO2 bude krajský úřad.
IP zaznamenána

doctor

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 149
    • Zobrazit profil
Re:95 v obci - MP a TruCAM
« Odpověď #9 kdy: 23 Ledna 2021, 13:04:34 »

SO2 bude krajský úřad.
Toho jsem se bal, oboje sedi ve stejnem baraku. To na uspech odvolani muzu predem zapomenout :-(
IP zaznamenána

doctor

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 149
    • Zobrazit profil
Re:95 v obci - MP a TruCAM
« Odpověď #10 kdy: 24 Ledna 2021, 21:37:07 »

Prohledal jsem forum i internet krizem krazem a zadne uspesne zpochybneni mereni TruCAMem jsem nenasel, jen pripad s vetvema v ceste paprsku, ale to tady nemame. Rozsudky, co jsem nasel, skoro vsechno spatne. Soudy se drzej nazoru, ze pokud je na aute kriz, je mereni OK. To je ten TruCAM tak neprustrelnej? Prosel jsem trasu na streetview a bohuzel, je tam cedule Pozor mereni radarem. Muzeme teda zkusit namitnout, ze merili lidarem a ne radarem, ale to nam asi neprojde. Zkusil bych z SO vymamit jmf soubor, jestli se tam neco pouzitelneho najde. To rozklepane video ze spisu snad dava nadeji. Druhe auto je na fotce hned vedle a opicak pri rozhovoru piratovi tvrdi, ze ho videl zavodit s druhym autem. Mozna by se dalo zkusit, ze opicak pri mereni stal na soukromem pozemku, pomohlo by to? Vypada to podle fotek, mapy a popisu docela hranicne. Zitra musime dat odpor, prece jen kolegovi jde o papiry, asi to za pokus stoji.
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 250
    • Zobrazit profil
Re:95 v obci - MP a TruCAM
« Odpověď #11 kdy: 25 Ledna 2021, 09:34:19 »

Zkousel jsem si video prehrat zpomalene, zamerny kriz tam vidim petkrat, jednou na kapote, dvakrat spise nekde na svetle, dvakrat pod autem. Dale mi prijde krajne podezrele, ze jedete 95/50 a pritom auto za pyratem i vlevo pred nim nevypadaji, ze jste jim tam pred chvilkou hodil myslu, ale jedou v klidu podobnou rychlosti.
IP zaznamenána

doctor

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 149
    • Zobrazit profil
Re:95 v obci - MP a TruCAM
« Odpověď #12 kdy: 25 Ledna 2021, 11:42:40 »

... a ted jsem si jeste vsimnul, ze v celem prikazu maji spatne cislo popisne piratova bydliste - evidentne preklep, do spisu si prilozili vypis z evidence obyvatelstva, tam je c.p. spravne. V oznameni od MP je to taky spravne, ale v prikazu, jak v hlavicce, tak i v oznaceni, proti komu je vydan prikaz, tam maji cislo spatne. Da se tohle pouzit?
IP zaznamenána

doctor

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 149
    • Zobrazit profil
Re:95 v obci - MP a TruCAM
« Odpověď #13 kdy: 26 Ledna 2021, 19:41:37 »

Tak prosim adminy toto tema presunout do LOST a nebo klidne uplne smazat, protoze se stejne nic nevyresilo - kolega se priposral, vzdal to a odpor, co jsem mu pripravil, neposlal. Kdyz byl na urade pro kopii spisu tak na nej pry byli urednici hodni a slibili mu, ze kdyz se nebude branit, vratej mu papiry za 3 mesice. A on jim veril a prej nema svedomi na to se branit, kdyz tam asi trochu rychleji opravdu jel. Ach jo, co rict takovy ovci... :-(
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 021
    • Zobrazit profil
Re:[LOST] 95 v obci - MP a TruCAM
« Odpověď #14 kdy: 26 Ledna 2021, 19:46:16 »

A řekli mu ti hodní úředníci, že to má za 5 bodů a že bude muset na dopravněpsychologické vyšetření?
IP zaznamenána