30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Omluva z důvodu karantény  (Přečteno 3614 krát)

kacafirek

  • Příspěvků: 225
  • "Kdo v životě neriskuje, zaslouží si být otrokem".
    • Zobrazit profil
Omluva z důvodu karantény
« kdy: 19 Ledna 2021, 09:40:17 »

Mám se dostavit k SO na jednání. Potřebuji se omluvit. Jako důvod chci uvést, že jsem v karanténě. Neví někdo, je li to průchozí?

Odesláno z mého SM-A505FN pomocí Tapatalk

IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 004
    • Zobrazit profil
Re:Omluva z důvodu karantény
« Odpověď #1 kdy: 19 Ledna 2021, 09:44:17 »

Zkuste se vymluvit na intoxikaci ;-)
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Omluva z důvodu karantény
« Odpověď #2 kdy: 19 Ledna 2021, 10:06:57 »

Mám se dostavit k SO na jednání. Potřebuji se omluvit. Jako důvod chci uvést, že jsem v karanténě. Neví někdo, je li to průchozí?

Odesláno z mého SM-A505FN pomocí Tapatalk
Na podzim jsem se omluvil na nařízení vlády a že mi není dobře, přijato, stanoven nový termín.
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 420
    • Zobrazit profil
Re:Omluva z důvodu karantény
« Odpověď #3 kdy: 19 Ledna 2021, 11:25:57 »

Použil jsem v omluvě formulaci "byl jsem v kontaktu s pozitivně testovanou osobou, čekám na istrukce hygieny, zda mám nastoupit do karantény, nebo se dostavit na testy, zatím dle nařízení vlády omezují kontakt na naprosté minimum"
IP zaznamenána

ateliersk

  • Příspěvků: 123
    • Zobrazit profil
Re:Omluva z důvodu karantény
« Odpověď #4 kdy: 19 Ledna 2021, 11:29:57 »

Napiste, ci zavolejte, jim ze vam neni uplne dobre -pokaslavate, mirna teplota a mate pocit ze necitite. Ale ze to neni nijak hrozne a pokud jim to nebude vadit ze rad dorazite  :D . Myslim ze vas jeste radi prelozi na jiny termin ... ;D . A kdyby ne, tak jim tesne pred jednanim zavolate ze se vas zdravotni stav nahle zhorsil a ze nedorazite ...
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Omluva z důvodu karantény
« Odpověď #5 kdy: 19 Ledna 2021, 11:41:33 »

Proč se vymlouvat. Ohledně úřadu platí výjimka pro courání po venku z důvodu vyřízení NEODKLADNÝCH úředních záležitostí. Ať si zdůvodní v čem spatřují neodkladnost ústního jednání o bagatelním přestupku za pár stovek v době, kdy nestíhají krematoria a Flégr čeká u mrazáku.
Z jejich strany zase platí, že mají vše co jde řešit distančně a omezit kontakt s lidmi.
IP zaznamenána

kacafirek

  • Příspěvků: 225
  • "Kdo v životě neriskuje, zaslouží si být otrokem".
    • Zobrazit profil
Re:Omluva z důvodu karantény
« Odpověď #6 kdy: 20 Ledna 2021, 09:55:52 »

Zkuste se vymluvit na intoxikaci ;-)
  To by asi neprošlo. Ale dostavit se a pred zahájenim si injekčně aplikovat, to by stálo za pokus...

Odesláno z mého SM-A505FN pomocí Tapatalk

IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Omluva z důvodu karantény
« Odpověď #7 kdy: 22 Ledna 2021, 05:50:07 »

Tak to hlavne natocte. :D
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

kacafirek

  • Příspěvků: 225
  • "Kdo v životě neriskuje, zaslouží si být otrokem".
    • Zobrazit profil
Re:Omluva z důvodu karantény
« Odpověď #8 kdy: 02 Února 2021, 02:38:59 »

Úřad požaduje omluvu z důvodu karantény doložit potvrzením o pracovní neschopnosti nebo nařízení karantény. Má na to právo? Může člověk být v karanténě i bez potvrzení o pracovní neschopnosti nebo nařízení karantény? Existuje předpis nařizující jít do karantény, aniž by to někde hlásil?
IP zaznamenána

motoosman

  • Příspěvků: 255
    • Zobrazit profil
Re:Omluva z důvodu karantény
« Odpověď #9 kdy: 08 Února 2021, 08:58:05 »

Izolace/ karanténa:

https://koronavirus.mzcr.cz/mimoradne-opatreni-izolace-a-karantena-s-ucinnosti-od-25-9-2020-do-odvolani/

Pak je ještě možnost příjezdu ze zahraničí. Podmínky jsou na těchto stránkách k danému období.
IP zaznamenána

kacafirek

  • Příspěvků: 225
  • "Kdo v životě neriskuje, zaslouží si být otrokem".
    • Zobrazit profil
Re:Omluva z důvodu karantény
« Odpověď #10 kdy: 09 Února 2021, 08:26:13 »

Izolace/ karanténa:

https://koronavirus.mzcr.cz/mimoradne-opatreni-izolace-a-karantena-s-ucinnosti-od-25-9-2020-do-odvolani/

Pak je ještě možnost příjezdu ze zahraničí. Podmínky jsou na těchto stránkách k danému období.
Děkuji za reakci. Váš odkaz se ale týká nařízené karantény. Mně jde o to, jestli se mohu omluvit z nařízeného ústního jednání z důvodu karantény, která není nařízená, ale dobrovolná, avšak přesto oprávněná. Např. ten příjezd z rizikové oblasti v zahraničí nebo pobyt v nějaké krizové oblasti apod.
IP zaznamenána

motoosman

  • Příspěvků: 255
    • Zobrazit profil
Re:Omluva z důvodu karantény
« Odpověď #11 kdy: 09 Února 2021, 08:31:27 »

To netuším. Ale dle nařízení je povinnost vyplnit příjezdový formulář., pokud jsou naplněny dané podmínky.Stejný odkaz. Asi bych se podíval na nařízení z dané doby.
IP zaznamenána